NOKTURNAL MORTUM pirmo reizi Rīgā!

Trešdien, 27. oktobrī Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena" notiks slavenās ukraiņu grupas NOKTURNAL MORTUM koncerts. Iesildītāji ir pašmāju dark metal brigāde Preternatural.

Koncerta sākums plkst. 20.00, klubs atvērts no plkst. 19.00
Ieejas biļetes nopērkamas kluba kasē, cena Ls 6.

NOKTURNAL MORTUM darbojas kopš 1994. gada un ir labi pazīstami vispasaules pagan/black metal aprindās, un pavisam noteikti ir pati ejošākā Ukrainas metal eksportprece. Starp slavenākajiem grupas darbiem var minēt tādus albumus kā 1997. gada pirmo lielripu "Goat Horns", 1999. gada klasiku "NeChrist" un 2005. gadā divās valodās izdoto "Weltanschauung".

Pēc ilgākas radošās pauzes hoholi pagājušajā gadā izdeva jaunu meistardarbu Голос Сталі (angliskais tulkojums: The Voice of Steel) un spēlēja arī Lietuvas pagan/folk/black sabatā Kilkim Žaibu nr. 11.
Jaunās dziesmas īsti vairs nevar klasificēt kā tradicionālo black metal; tagad daži kritiķi raksturo grupu pat kā Ukrainas black metal Pink Floyd... klausamies.

Latvijā Nokturnal Mortum uzstāsies pirmo reizi!

Saites: http://metalshow.lv/
http://www.myspace.com...

Komentāri:

 • Boris (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Super ziņa! Nekad nedomāju ka Rīgā šamējie varētu močīt.

 • Kristiāns (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Super!, žēl tikai, ka man laikam nesanāks tikt.. skumji, ka man nav black`a draugu ar kuriem braukt, vienam nebūtu interesanti, bet Nokturnālus gan gribētu ievērtēt. P.s. kāpēc pie labākajiem darbiem netiek pieminēts "Lunar Poetry" ? Tas manuprāt ir viņu nr.1 albūms aiz kura seko "Voice of Steel"

 • Metāls (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Ziņa jau priecīga, bet kāpēc gan nevarēj viņi dragāt piektdienas dienā !!? Kā pētījumi rāda, tad ne visi Latvijas iedzīvotāji dzīvo Rīgā ! Nu cerams, ka tikšu..

 • Juris (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Visiem NOKTURNAL MORTUM faniem!

  Otrdien, 26. oktobrī no pl. 19.00 būs reta iespēja satikt pagan/black metal leģendas – Ukrainas grupu NOKTURNAL MORTUM Vecrīgas bārā „Transilvania Horror Rock Cafe”, Krāmu ielā 4.

  Uz vietas varēs iegādāties grupas oficiālo produkciju - CD un t-kreklus; dabūt autogrāfus, kā arī vienkārši papļāpāt ar grupas dalībniekiem.

  Labu garastāvokli garantēs Piebalgas un Brenguļu alus un heavy metal klasiskie grāvēji. Ieeja kā vienmēr - brīva, bārs darbojas līdz pēdējam apmeklētājam.