Nuclear Blast u.c. leibli cietuši Londonas nemieros

Jau vairākas dienas dažādās Lielbritānijas pilsētās notiekošie nemieri diemžēl ir skāruši arī metāla komūnu - ir nodedzināta noliktava, kurā glabājušies Nuclear Blast un citu ierakstu kompāniju diski, kuri bija paredzēti izplatīšanai Lielbritānijā un Īrijā.

Nodegusī trīsstāvīgā 20000 kvadrātmetru lielā noliktava piederēja Sony DADC un tajā glabājās izplatīšanas kompānijas [PIAS] Group diski, kopumā 150 dažādu mūzikas izdevējkompāniju produkcija. Pilnu sarakstu ar cietušajiem var redzēt http://www.clashmusic.... . Par laimi nemieros neesot cietuši [PIAS] Group biroji un citas ēkas.

Komentāri:

 • Dainis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Cietumā tādiem vieta!

 • blonskis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  nocirst rokas un aizšūt kakājamo caurumu par prieku un biedu citiem!

  lv čomi no turienes otrā dienā priecājās, ka kaimiņveikals nobombīts, izzagts un piedirsts, nākamajā vakarā raudāja, jo viņu bodīte arī jau piedirsta, piezagta, nokurināta.

  let me show you how democracy works?
  son, whew You get theese 9 iphones, hd tv and other stuff?

  nav jau jābūt pilnīgam britam, lai nesaprastu, ka mierīgā ceļā, bez nūjas un kārtīga futbola fana kautiņa nekas mierīgi nesanāks, ei, puikas, ejiet mājās, pietiek ārdīties?.

  kā jau jebkurā grautiņā, domājams, blāstam un ko štelles bija apdrošinātas pret nosacītiem riskiem, vienīgais čakars būs disku piegādes, kādu brīdi -

  bet kam tad tas kādu čakaru nodarīs, ja diskus neviens nepērk mūsdienās?

  vēl jo vairāk, beram asaras, ka mazā, undergrounda kompānija n.blast ir nodegusi un ar galiem metal mūzika, he heee.

  visit your local church at night....

 • Raitis Sametis (sametis) @ 24.12.2011 - 03.33

  Man, piemēram, nav skaidrs - šo grautiņu iemesls? Nabadzība? Nez vai... ticami, vienkārši garlaicība. Tur taču kopš SEX PISTOLS pirmsākumu laikiem nekas tāds nav noticies. Jauna paaudze uzaugusi mierā un patēriņa sabiedrībā...

 • Valdis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nesaprotu, kur viņiem ūdens lielgabali un gumijas lodes? Vai arī īstas lodes vajadzības gadījumā. Viens divi un grautiņi būtu cauri.

 • Anonīmais Šakālis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Britu valdība drīz dabūs lūgt palīdzību iesūtīt Lībijas un Irānas miera uzturētājus ;)