Ocularis Infernum "Melnajā Piektdienā" - 13. novembrī prezentēs EP

Vienības disks pieejams "Randoms" veikalā jau no 29. oktobra, tas pilns (pēc pašas grupas dalībnieku teiktā) ar "melodic black metal" cirtieniem.

Šajā EP dzirdamas kompozīcijas kādreiz ierastajā un pieminētajā melodic black metal manierē. Grupa tagad ir mainījusi savu skanējumu, taču - lai dziesmas neizzustu aizmirstībā, ir pieņemts lēmums izdot kompozīcijas, kas jau pirms kāda laika ierakstītas ar Ginta Lundberga palīdzību ierakstu studijā "Pentagon Music".

Šo dziesmu saraksts:
1. Intro
2. Hunger
3. Northern Maid
4. Black Morning

EP ir izdots pašu spēkiem un ļoti ierobežotā skaitā. No 29. oktobra EP ir pieejams mūzikas veikalā "Randoms" Kaļķu ielā 4, Vecrīgā. Iespējama arī pasūtītīšana par samazinātu cenu, tad nākas padot ziņu uz e-pastu: [email protected] vai arī būt klātienē 13. novembrī, klubā Melnā Piektdiena, kur notiks arī albuma prezentācija.

Ocularis Infernum nesen noslēguši Igaunijas mini tūri, kur kā headliner grupa uzstājās kopā ar latviešu black metal apvienībām Dark Domination un Grondh. Tagad rosīgi darbojas pie jauna materiāla albumam, ko plānots ierakstīt gada nogalē.

Vietne internetā: http://www.myspace.com...

Komentāri:

  • Janka (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Tā ar nemanīju tā diska tirgotājus... (tik Sameša kreklu pārdotuvi redzēju)

  • knaggis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    ssitie suukaa birsti-pa seju okularis infernum......taa ka brilles sskkiist