ONSLAUGHT aizsāk "Scream For Violence" tūri

Viss rullējas no 31. marta, kad šās koncertsērijas ietvaros ir uznāciens Hamburgā/Vācijā. Zināms arīdzan – Lielbritānijas trešeri tūres ietvaros jau 10. aprīlī zēģelēs arī Rīgā "Melnās Piektdienas" klubā. Tātad: bandas jaunumi.

Tieši uz šo tūri mūziķi paņēmuši budzinieku Maiklu Hurihanu (Michael Hourihan, EXTREME NOISE TERROR, DESECRATION), tā teikt "lai skaņa biezāka un koncerts plašāks".

Vēl- vienība atskaņos plašu mūzikas setu, tostarp dažus skaņdarbus – kas iepriekš nav skanējuši no dzīvās scēnas. Arī - "Shock And Awe" un "Rest In Pieces".

Jauns (pagaidu?) bundzinieks ir paņemts... bet iepriekšējais (šķiet, tikai atvaļinājumā uz kādu brīd') Stīvijs Graiss (Steve Grice) izplatījis poaziņojumu: "tas ir pilnīgi skaidrs - mani šī izmaiņa nekādi neietekmē un nerada man problēmas, lai arī to bez manas ziņas izdarījuši. Man būs laiks pievērsties savas ģimenes lietām. Un vēl būs jāapskatās – kā veiksies ar albumu pārdošanu un koncertu apmeklētāju piesaisti..."

Tā vai citādi, 2011. gada janvārī mūziķi atrādījušies ar "The Sound Of Violence" disku, kas jau ir piektais lieldarbs vienības apcirkņos.

Vietne: http://www.myspace.com...

Komentāri: