Ozijs Osborns: albums 22. jūnijā, bet varbūt arī ātrāk...

Kā jau vēstīts, 22. jūnijs ir diena - kad slavenais Ozijs Osborns palaidīs tautās nu jau savu desmito solo albumu "Scream", bet šamējo iespējams sadabūt arīdzan veicīgāk...

Viss, kas jāizdara faniem, ir jāiegādājas biļetes uz Ozzfest'u (saite raksta beigās) līdz 18. jūnijam, tad kā bonuss tiks piedāvāta iespēja saņemt digitālo albumu vienu dienu iepriekš, pirms tas parādīsies taustāmā veidā uz veikala plauktiem visā mīļajā pasaulē virsrakstā minētajā datumā.

Vēl tiek ziņots - līdz šī gada beigām vēlreiz tiks izdoti Ozija pirmie divi soloalbumi "Blizzard Of Ozz" un "Diary of A Madman". Saprotams, panesās visriņķī baumas - mākslinieks arīdzan kocertos šos spēlēs no sākuma līdz beigām. Kādā intervijā Osborns uz attiecīgo jautājumu gan atbildēja: "Nē, tas nekad nenotiks. Jo man liekas, ka nu reiz mūzika ir albumā, tad tādai arī šai jāpaliek. Bet, ko es darīšu - atskaņošu dažas savas dziesmas, dažas no BLACK SABBATH laikiem. Kopumā veidošu programmu, kas varētu būt pat līdz četrām stundām gara. "

Kas attiecas uz Ozzfestu, tad tas sākas 14. augustā Sanbernardino, Kalifornijā (ASV), un kopumā tam paredzēti seši datumi. Par visu vairāk attiecīgajās vietnēs: http://www.ozzy.com/ un http://www.ozzfest.com/.

Komentāri: