Ozijs Osborns: "pirms nāves ierakstīšu BLACK SABBATH fināla albumu"

Tā vismaz leģendārais dziedātājs nesen apgalvoja "Mark And Brian Show" programmā – kas regulāri notiek Losandželosas "95.5 KLOS Southern California's Best Rock" viļņos. Un pasaulē – regulāri risinās baumas par leģendārās vienības atkal apvienošanās iespējām... Kā patiesībā sastāv šīs lietas?

Attiecīgajā pārraidē Ozijs turpināja runāt: "... tāds ir mans sapnis. Ļoti labi saprotu, pēc pēdējā mūsu sastāva BLACK SABBATH albuma ieraksta pagājuši 30 gadi. Un fani man uzjautās – ko tad mēs tik ilgi gaidījām. Mums tad jārada kaut kas unikāls. Bet tāds ir mans sapnis".

Gīzers Batlers (BLACK SABBATH leģendārais basģitārists) citā intervijā gan runā: "tas nenotiks pārskatāmā nākotnē, nenotiks 2011. gadā. Ne tūrei, ne ierakstiem. Mēs gan satiekamies un joprojām draudzējamies. Jo Ozijs aizņemts ar saviem soloprojektiem..."

Gīzers Batlers " AOL's Noisecreep" sacījis agrāk: visi četri dalībnieki tā kā būtu ieinteresēti no jauna apvienoties. Bet "Ozijs vienmēr katru nedēļu saka gan "jā", gan "nē". Un tā katru nedēļu aizvien uz priekšu. Mums kaut kas ir jāizdara tāds paliekošs pirms tūres. Un nepietiek pavēstīt "mēs, redz, tuvākos piecus gadus koncertēsim". Patiesība ir tāda, ka jau pēc sešām nedēļām tūrēs jau gribas uz mājām. Tā, ka mēs vēl paskatīsimies iespējas koncertēt...".

Oriģinālais sastāvs Ozijs, Batlers, Tonijs Iommi (ģitāra), Bils Vords (sitamie) uz koncertu pēdējā reizē (pagaidām) sanākuši kopā 2005. gada vasarā, kā arī uz vienreizēju sanākšanu 2006. gada sākumā: kad vienība "tika ievesta" zināmajā "Rokenrolla Slavas Zālē".

Savukārt BLACK SABBATH dalībnieks Tonijs Iommi “Sunday Mercury” laikraksta vēl 2010. gadā pasacījis: nav izslēdzama iespēja vēlreiz apvienoties ar Oziju Osbornu. "Es biju Losandželosā pēc tam, kad aizvadījām Roniju Džeimsu Dio (Ronijs bija līdervokālists vienībai HEAVEN &HELL;, kur trīs no BLACK SABBATH ar Dio darbojās – R.S.) un runājos ar Oziju. Man ar Oziju ir sarežģītas attiecības, lai gan mēs sakarus nepārtraucam. Es spēlēšu vēlreiz ar Oziju? Kas zina. Mums visiem ir sarežģīti ar Oziju. Starp mums var notikt visādas nelabas lietas, lai gan – kad pēdējā laikā mēs sarunājamies – nekas slikts nav nojaušams".

Kā zināms – tad vēl 12 gadus atpakaļ BLACK SABBATH mēģināja ierakstīt vēl vienu albumu, bet līdz galam un atklātībai nonāca vien pāris dziesmas. Pēc tam mūziķi neturpināja darbu. Un jau daudz vēlāk – 2009. gadā Ozijs iesniedza prasību tiesā pret Iommi, kurš it kā nelikumīgi esot sev piešķīris tiesības lietot BLACK SABBATH nosaukumu. Taču vēl pirms tiesas šis konflikt esot atrisināts, un lieta neradīja tālāku virzību.

Tātad, runas un sarunas – taču nekas konkrēts BLACK SABBATH apvienošanās frontē nebriest.
BLACK SABBATH fanu vietne: http://www.black-sabba...

Komentāri:

 • RR (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  vecais ikon perdeklis.
  viss vecais Sabbaths ir lieliska klasika, bet uz ko jaunu cerēt - Ozzy,fak off.

 • Raitis Sametis (sametis) @ 24.12.2011 - 03.33

  Daudzi viņam varētu līdzināties- harizmā!

 • Intars (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Man domāt, ka ir visai droši, ka nekā tur nebūs. Ozijs, protams, var par to sapņot, bet neticu, ka būs, ja nu vienīgi kāds atsevišķs koncerts.