"Ozzfest" - jau atkal būs

Šis ceļojošais mūzikas festivāls ir ceļā 15 gadus. Šogad - līdzās Ozijam Osbornam uzdarbosies arī HALFORD, MÖTLEY CRÜE. Un ne tikai...

Vēl festivālu rindā ņems dalību...

Ozzfest 2010 Main Stage:

OZZY OSBOURNE
MÖTLEY CRÜE
HALFORD
DEVILDRIVER
NONPOINT

Ozzfest 2010 Second Stage:

BLACK LABEL SOCIETY
DROWNING POOL
KINGDOM OF SORROW
GOATWHORE
SKELETONWITCH
SAVIOURS
KATAKLYSM

Šos visus vērot būs jādodas uz ASV, bet līdz augustam laiciņš vēl ir. Še ir datumi...

Aug. 14 - San Bernardino, CA – San Manuel Amphitheater
Aug. 17 - Chicago, IL – First Midwest Bank Amp.
Aug. 19 - Pittsburgh, PA – First Niagara Pavilion
Aug. 21 - Hartford, CT – Comcast Theater
Aug. 22 - Camden, NJ – Susquehanna
Aug. 24 - Boston, MA – Comcast Center

Attiecīgajās dienās un vietās viss sāksies pulksten 1nos dienā un turpināsies līdz vēlai naktij, tostarp skatītāji varēs iekļūt šausmu ciemā "Village of the Damned", piedalīties smagās mūzikas konkursos un vēl veselā rindā dažādās jautrībās.

"Ozzfest" notiek pēc vienas iepriekšējās "tukšās" vasaras. Aizvadītajā gadā demaršs bija - tamdēļ, ka galvenais organizators un mūziķis Ozijs Osborns bija aizņemts ar sava jaunā albuma radīšanu. Tikai nesen tika pavēstīts gaidāmā lieldarba nosaukums: "Scream". Tam klajā nākšanas datums nozīmēts uz 15. jūniju, un ir nākamais pēc 2007. gadā realizētā "Black Rain" diska. Pirmais singls no lieldiska - "Let Me Hear You Scream" - nonāk apritē (radiostacijās, elektroniskajos medijos) jau šajās dienās. Ieraksts veikts Ozija tagadējās mājās Losandželosā, kur ierīkota pašam piederoša studija "Bunker". Ierakstos un arīdzan mākslinieka dzīvajos koncertos piedalās Gus G (ģitāra, kurš nu nomainījis slaveno Zaku Vaildu un agrāk darbojies FIREWIND, DREAM EVIL, ARCH ENEMY), basģitārists Robs "Blasko" Nikolsons, sitamo instrumentu spēlmanis Tomijs Šufets (ex-ROB ZOMBIE, ALICE COOPER), uz taustiņiem Adams Veikmans (neviens cits, kā leģendārā Rika Veikmana dēls).

Vietnes: http://www.ozzfest.com/ un http://twitter.com/the...

Komentāri: