Ozzy Osbourne: turpina graut ar "Let It die" video

Smaga ziņa no karametālistu pirmās paaudzes.... Dziesmu, kurai nupatās tapis un palaists tautās video – ņemts no mākslinieka "Scream" – 2010. gada albuma. ... un baznīcēni atkal nerimstas.

Bet nu visu pēc kārtas... Attiecīgais video ņemts no 2010. gada "Scream" mūzikas albuma. Turklāt arī albums oktobrī vēlreiz tika izdots nu jau dubult-cd versijā. Kas nosaukts arī par "... tour edition", kurā iekļauti vairāki bonus skaņdarbi. Tostarp skaņdarbi – "One More Time" un "Jump the Moon" vēlreiz ir koncertu versijās, plusā vēl viens līdz šim vispār nerealizēts skaņdarbs "Hand of the Enemy".

Arī 1. februāris nav aiz kalniem.... Tieši šajā datumā Ozijs Osborns būs galvenais viesis speciālā pārtijā, kur tiks Losandželosā tiks prezentēta " Randy Rhoads VIP Wine Room" ar speciālu vīna šķirni, kuru ražojusi (kā menedžere) Ketija Roudsa (nelaiķa mūziķa māsa), un turpat vairāksolīšanā paredzēts palaist arī Rendija Roudsa "Gibson Les Paul" ģitāru, kas savulaik uz pasūtījuma gatavota mūziķim. Visi ienākumi no šīm akcijām tiks novirzīti "Randy Rhoads Charitable Trust" fondā. Ja kas, tad šo speciālo vīna šķirni varam ievērtēt un pat pasūtīt: www.dargenziowine.com.

Kopumā šai dienā un vietā paredzēts arī "Ozzy Osbourne Meet-And- Greet", kā arī "Ozzy Osbourne Possessed Party Package" ar speciālu pre-pārtiju, kur ņems dalību MC Big Dave un Ozija tūres mūziķi. Visu biļešu daudzums stipri ierobežots. Par visu vairāk arī Ozija māja lapā (adrese raksta izskaņā).
Taču arī Kansasas baptistu baznīcas pārstāvji 22. janvārī, kad tai pilsētā notika mākslinieka kārtējais koncerts ASV nezkurās tūres ietvaros, uzstādīja protestu. Jeb piketēja zem saukļiem "God Hates Ozzy". Vestboro baptistu baznīca uzskata "Ozijs ir galls, kas Jēzu uzskata par evil for warning this doomed world. Jāpiebilst, šīs pašas baznīcas pārstāvji protestēja arī pret Roniju Džeimsu Dio brīdī – kad 2010. gada 16. maijā aizgājušo slaveno "heavy" mākslinieki atdeva zemes klēpī.
Vēl jāpasaka – Ozijs Osborns būs arī kā viens no galvenākajiem mūziķiem pasaulē lielākajā smagās karamūzikas mākslas festivālā "Wacken Open Air 2011", kas Vācijas Vakenas piepilsētā gaidāms no 4. līdz 6. augustam...

Ozija Osborna vietne joprojām: http://www.ozzy.com/us...

Komentāri:

  • black widow (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Ozijs pārsteidzoši jauns tur izskatās :)