Pirms METALLICA - arī FEAR FACTORY un "Warm Up blast 2"

* 17. aprīļa gaidāmajā Rīgas METALLICA koncertā pirms galvenajiem varoņiem līdzās franču GOJIRA būs arī amerikāņu FEAR FACTORY (attēlā). *Bet dienu pirms lielā koncerta Latvijas "Metallica" fankluba biedri "Rock'n'Riga" bārā rīko iesildīšanās pasākumu (2 preses relīzes).

Tātad...
"Koncertaģentūra FBI informē, ka grupas “Metallica” koncertā, kas jau nākamo sestdien, 17. aprīlī, uz zāles vidū novietotas skatuves norisināsies “Arēnā Rīga”, būs vēl vieni iesildītāji – amerikāņu smagā metāla grupa “Fear Factory” (attēlā). Kā jau iepriekš ziņots, pirms “Metallica” uz skatuves kāps arī īpašie viesi no Francijas – grupa “Gojira”.

“Fear Factory” savas karjeras laikā izdevusi 7 studijas albumus un tiek uzskatīta par vienu no grupām, kas nopietni ietekmējusi metālmūzikas skanējumu. Grupa ir piedalījusies trīs “Ozzfest” festivālos un kā galvenie mākslinieki uzstājušies ceļojošajā festivālā “Gigantour”. Tikai Amerikā vien mūziķi ir pārdevuši vairāk nekā miljons albumu kopiju.

Pēc apjomīgas turnejas kopā ar grupu “Machine Head”, 2002. gadā “Fear Factory” nolēma ieturēt radošo pauzi. Grupas sastāvā notika izmaiņas, tomēr “Fear Factory” izdeva vēl divus studijas albumus. Par grupas atdzimšanas brīdi tiek uzskatīts 2008. gads, kad grupā atkal apvienojās vokālists Bērtons Bells (Burton C. Bell) un ģitārists Dino Sezārs (Dino Cazares). Grupas jaunākais albums “Mechanize” tiek raksturots kā perfekts vidusceļš starp 1995. gada inovatīvo “Demanufacture” un 1998. gada tekstuāli spēcīgo disku “Obsolete”.

Atgādinām, ka viena no pieprasītākajām apvienībām pasaulē – grupa “Metallica” – sniegs koncertu “Arēnā Rīga” jau nākamsestdien, 17. aprīlī. “Metallica” uzstāsies uz 360 grādu skatuves, kas atradīsies zāles vidū, un skatītāji varēs baudīt grupas priekšnesumu no visām tās pusēm.

Biļetes uz grupas “Metallica” koncertu ir nopērkamas interneta lapā www.ticketpro.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā. Vēl pieejamas sēdvietas par Ls 40, stāvbiļetes ir izpārdotas. www.fbi.lv
---

" Metallica warm up blast 2!

16. aprīlī bārā Rock'n'Riga notiks pasākums „Metallica warm-up BLAST 2!”, ar kuru tiks atzīmēts jau otrais leģendārās grupas „Metallica” koncerts Latvijā.
Grupas faniem tā būs iespēja „iesildīties” grandiozajam koncertam Arēnā Rīga. Šogad pasākumā uzstāsies mūziķi un grupas no Latvijas. Ar iepriekš nedzirdētu programmu uz skatuves kāps: „Animal Stampede”, „The Factor”, „Sia Radikal”.

Sekojot Metallica fanu tradīcijai, kas populāra visā pasaulē, arī Rīgā vienu dienu pirms grupas „Metallica” koncerta Arēnā Rīga vispasaules „Metallica” kluba Latvijas nodaļa rīko savu pasākumu. Paredzams, ka iesildīšanās pasākumu apmeklēs daudzi „Metallica” kluba biedri no ārvalstīm, kuri ieradīsies Rīgā, lai novērtētu Latvijas fanu organizēto „veltījuma” koncertu grupai. Šis pasākums būs unikāla iespēja Latvijas metāla mūzikas aktīvistiem izrādīt savu cieņu un uzticību metāla dieviem.

Ieeja pasākumā „Metallica warm-up BLAST 2!” bez maksas. Sākums plkst. 20:00
http://www.metallicacl...

Komentāri: