Premjeres Straujumas preses sekretāres amatā stājas URSKUMUG taustiņniece

(Raksta Dethecrator) No šodienas Latvijas Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas preses sekretāres amatā stāsies Džeina Tamuļeviča, kura pagājušogad un šogad strādāja Eiropas Komisijas pārstāvniecībā Latvijā, iepriekš bijusi žurnāliste «Dienā» un taustiņinstrumentāliste tehniskā avangarda komandā URSKUMUG. Attēlā: ir nevis Džeina, bet kāda cita atpazistama personība...

Kā aģentūru LETA informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vecākā referente Sabīne Spurķe, lēmums pieņemts saistībā ar Ministru prezidentes padomnieka sabiedrisko attiecību jautājumos Anda Blinda traumu. Blindam jāveic steidzama operācija un nepieciešama rehabilitācija. Plānots, ka pēc atveseļošanās Blinds pildīs Ministru prezidentes ārštata padomnieka pienākumus.

Tamuļevičai ir vairāk nekā desmit gadu darba pieredze un sociālo zinātņu maģistra grāds komunikācijas zinātnē, kas iegūts Latvijas Universitātē, paralēli pieredzei eksperimentāla, avangardiska blekmetāla spēlēšanā.

Par šī video tapšanu Džeina atcerējās šādu faktu: «Mums visiem Konišs bija sataisījis skrandainus apmetņus, saķibinātus no saplēstiem kartupeļu maisiem, bet man no kaut kādiem putekļiem, kas bija palikuši šiem maisiem klāt, nāca alerģija un visu laiku gribējās šķaudīt. Tā nu es toreiz uz skatuves stāvēju pie klavieres melnā vakarkleitā, kamēr visi pārējie ārdījās savos kartupeļu maisos.» Šī pati dziesma pieejama «Kilkim Žaibu» izlasē kopā ar tādām grupām kā THARAPHITA, NAHASH, OBTEST, VILKI, AUĻI, ŽALVARINIS u.c.:
http://www.discogs.com/Various-9th-Kilkim-Žaibu-Festival/release/1839625

Džeina, lai arī darba aizņemtības dēļ ar mūziku vairs nodarboties īsti nevar, nav scēnu pilnībā pametusi — viņa, piemēram, bija viena no slepenajām žūrijas loceklēm Metālmūzikas Gada Balvas balsojuma izvērtēšanā. Atgādināsim, ka šogad balvu par labāko albumu saņēma ESCHATOS, labākā debija — WAGARS, labākā koncertgrupa — DEBESU KALĒJI, gada labākā grupa kopumā — RŪSA. Tikmēr URSKUMUG sociālajos tīklos sākuši postēt bildes no darba ierakstu studijā, kas dod cerību, ka beidzot būsim sagaidījuši turpinājumu 2006. gada šedevram «Am Nodr»!

URSKUMUG kaverē «Black Magic», uzstājoties «Kilkim Žaibu» festivālā


http://www.youtube.com/watch?v=Id2aWnzS61c

Komentāri: