RAMMSTEIN dziesmas arī latviski

Jau 21. janvārī plkst. 15:00 ar koncertu Iļģuciema kultūras namā sāksies mūzikasvakaru sērija, kur dzirdēsim slavenās vācu vienības dziesmas mūsu latviskumā. Par koncertiem parūpēsies varen atraktīvi jaunieši, kas māksu savienos ar klasiskās mūzikas paņēmieniem, pievienojot džeza elementus. Atgādinām arī – oriģinālais RAMMSTEIN koncerts notiek tepatās Rīgā jau 7. februārī.

Kā ziņo paši (relīzē):

"Esam jaunieši ar profesionālo muzikālo izglītību, kas jau iegūta un vēl tiek iegūta Rīgas Doma kora skolā (RDKS), Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā (EDMV) un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā (JVLMA). Ar šo projektu cenšamies lauzt sabiedrībā bieži sastopamo stereotipu, ka smagais roks ir troksnis, nevis mūzika, ko var izbaudīt.

Zinot, ka lielai mūsdienu sabiedrības daļai klasiskā mūzika nešķiet saprotama un pievilcīga, ar šo programmu vēlamies parādīt klasiskajai mūzikai raksturīgus instrumentus citā gaismā, proti, izmantojot mūsdienās radītu mūzikas materiālu. Līdz ar to gan rokmūzikas, gan klasiskās mūzikas cienītāji mūsu veidotajā koncertā varēs dzirdēt ko sev interesējošu. Esam izvēlējušies grupas Rammstein daiļradi tādēļ, ka 2010. gada februārī jau izmēģinājām šādu pasākuma formātu, gūstot pietiekami lielu atsaucību veidotā pasākuma apmēriem.

Piedāvājam grupas Rammstein mūziku savā skatījumā, veidojot dažādu žanru – džeza, instrumentālās mūzikas, klasiskās kora mūzikas – apdares. Daļu koncerta repertuāra esam atdzejojuši no vācu valodas, tādejādi padarot programmu labāk saprotamu klausītājiem un atklājot neparasti virtuozo teksta pielietojumu, kas uzskatāms par vienu no grupas daiļrades pamatelementiem.

Skaņdarbu atskaņošanā piedalīsies Rīgas Doma kora skolas un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas audzēkņi, un tādi Latvijas un starptautiskā mērogā atzīti jaunie talanti kā Laima Lediņa (vokāls) un Jēkabs Jančevskis (klavieres, vokāls), kā arī dažādi instrumentālie sastāvi (klasiskais stīgu kvartets, džeza grupa).

Koncerti - notiek

21.01. plkst. 15:00 Iļģuciema k/n 
25.01. plkst. 18:30 LELB Jauniešu centrā Mārstaļu ielā 10 
31.01. plkst. 19::00 Lielajā Ģildē Minsteres zālē
02.02. plkst. 18:00 Ģertrūdes ielā 101a


P.S. Tā kā mēs uzstājamies bez maksas, bet mums ir jāmaksā autortiesības - telpās, kuru īpašnieki maksā autortiesības, būs ieejas maksa Ls.1, bet telpās, kuru īpašnieki autortiesības nemaksā, aicināsim klausītājus ziedot autortiesību apmaksai. "

 

http://www.youtube.com/watch?v=tj3DWIBRtlo

Komentāri: