RAMMSTEIN: "Made In Germany 1995 – 2011" nāk

Attiecīgā dziesmu izlase nāks klajā 5. decembrī. (ASV vienu dienu vēlāk). Bet jau 14. novembrī visriņķī trakojošā publika tiks aplaimota ar jaunu dziesmu singla formātā "Mein Land". Neaizmirsīsim informāciju – ka jau nākamā gada 7. februārī ar lielkoncertu paši gaidāmi Rīgā.

Tātad...
Izlase "Made In Germany 1995 – 2011" izlase būs pieejama trijās versijās. Gan kā standarta izdevums 'cd' t.s. digipakā; tad vēl arī speciālā 2 'cd' versijā, kur būs klāt pielikti arī labākie remiksu ieskaņojumi; kā arī super-dāvanas versijā- katra paka papildināta ar 3 'dvd' (pilns video klipu katalogs, plusā ieraksti no kocertiem un "beksteidža". Pēdējā versija gan būs pieejama ierobežotā apjomā – vien 1200 eksemplāros.

Bet 14. novembrī prakstiski visā pasaulē singla versijā iznāks jauna dziesma "Main Land". Arīdzan šis izstrādājums būs vairākās versijās – gan 'cd' ar 4 dziesmas remiksiem, kā arī ar agrāk neizdoto dziesmu "Vergiss Uns Nicht" komplektā. Arīdzan vinilā- kas 7' (collu) platumā ar divām dziesmām. Pats klips piedzīvos pirmizrādi vienības saitā (sk. raksta izskaņā) jau 11. novembrī . Singla video ir nesen uzņemts ar pazīstamā režisora Jonasa Okerlunda (Jonas Åkerlund) gādību, kurš savulaik sastrādājies ar tādām slavenībām kā METALLICA, SATYRICON, Ozijs Osborns, Madonna, THE PRODIGY

RAMMSTEIN vietne: www.rammstein.com

http://www.youtube.com...

===============
Citas ziņas ar papildinājumu 30. oktobrī - šajā vietā .

Komentāri: