Rammstein - paši sev taisa jautru dzīvi

"Liebe Ist Für Alle Da" jeb latviskojot "Mīlestība visiem" - tāds ir tas hronoloģiski pēdējais albums, kas priecē visus šīs mūzikas fanus, bet vienlaikus Rammstein nosaukums ir sinonīms jēdzienam "problēmas". Kā zināms, komanda ar koncertu 4. martā uzstājas tepatās Rīgā...

Tā teikt, šiem plānā 9. februārī ir klajā palaist - ekskluzīvi caur iTunes vietni internetā - jauno singlu "Ich Tu Dir Weh", kas ir ņemts no skandalozā un te pieminētā diska. Disks ir gandrīz aizliegtā lieta pašmājās - Vācijā. Valsts Iekšlietu ministrija ir aizliegusi šo albumu jebkādā publiskā veidā izrādīt. Nemaz nerunājot par kādām reklāmas kampaņām. Disks nedrīkst atrasties redzamā vietā, to drīkst parādīt veikalos un pārdot tikai pēc pieprasījuma. Un arī tikai pilngadīgajām personām. Tas gan netraucēja šim albumam būt uz pāris nedēļām nr.1 vietā Vācijas nacionālajā hitparādē. Un arī ASV prestižās "Billboard" nedēļas disku topā tas uzkāpa līdz 13. vietai, kas ir vislabākais rādītājs Amerikā Rammstein disku pārdošanas vēsturē.

Turklāt visas dziesmas no diska ir t.s. "melnajā sarakstā", tās nedrīkst Vācijas teritorijā izpildīt publiski. Un, ja nu tomēr šie mūziķi to darīs, tad šiem jau automātiski draud soda sankcijas 10 000 eiro apmērā. Arī pirms koncertiem pašmājās - 6. un 7. februārī Dortmundē - katram vienības dalībniekam būs jādod paraksts par to, ka nu reiz iepazinies ar aizliegumiem.

Policija modri raudzīsies, lai koncertos bez vecāku vai pavadoņu līdzdalības tajos nenokļūtu neviena persona, kas nav pilngadīga.

Vēl jāpiebilst - singlu nelaidīs klajā ne Vācijā, ne Šveicē, ne Austrijā. Iemesla visam viens: pārāk brīvas mīlestības slavināšana šajās dziesmās. Cerams, Rīgas "gadījumā" nekādas šāda veida jautrības nesekos.

Mūziķu vietne: http://www.rammstein.d...

Komentāri:

  • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Drīzāk izskatās pēc mārketinga aktivitātes nevis policijas aktīvas rīcības.

  • Bestial_Warfucker (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Vācija jau ir tāda zeme, Cannibal Corpse pirmo trīs albumu dziesmas tur arī ilgi bija aizliegtas kopā ar visiem albumiem.