Rammstein Rīgā - smagi un kompānijā ar Combichrist

Koncertaģentūra FBI informē - grupas Rammstein koncerts paredzēts kā viens no tehniski sarežģītākajiem un vizuāli iespaidīgākajiem šoviem, kāds jebkad noticis “Arēnā Rīga”. Attiecīgais uznāciens vairs nav aiz kalniem – 4. martā. Speciālie viesi: mūziķa Endija La Plegas (Andy LaPlegua) “aggrotech” un elektroindustriālās mūzikas projekts Combichrist.

Rammstein koncertam nepieciešamā skaņas, gaismu un specefektu tehnika uz Latviju tiks transportēta 27 kravas automašīnās, kas ir absolūts rekords starp Rīgā notikušajiem koncertiem. Tehniskā komanda Latvijā ieradīsies ar 8 autobusiem un pie koncerta tehniskā nodrošinājuma strādās aptuveni 100 cilvēku.

Skatuves konstrukciju svars sastāda 44 tonnas un tā būs smagākā skatuve, kas jebkad uzstādīta “Arēnā Rīga”. Bet gaismu tehnika, specefekti un pie griestiem stiprināmā skaņu tehnika svērs vēl 38 tonnas. Grupa koncertos izmanto gan pirotehniku, gan uguns liesmas. Dažādu specefektu nodrošināšanai tiks izmantoti 2 000 litri dīzeļdegvielas. “Koncertā jūs sagaidīs pirotehnika, pirotehnika un vēlreiz – pirotehnika”, par “Rammstein” šoviem raksta ārvalstu apskatnieki. “Esiet arī gatavi, ka uguns liesmas šausies augšā skatuves priekšā, virs jums un lejā no griestiem! Tas būs visur un, ja jums šķitīs, ka esat nokļuvuši ellē, tad viss ir pareizi – jūs atrodaties “Rammstein” koncertā.”

Koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka: “4. martā visus, kam pietiks drosmes ieskatīties acīs pasaulē skandalozākās un veiksmīgākās Vācijas koncertgrupas dalībniekiem, sagaida šobrīd vēl prātam neatverams uguns šovs, nokaitēta enerģija un “Rammstein” firmas zīme – smagais skanējums. Grandiozs šovs savienojumā ar pirotehnikas bliezienu saderas ar “Rammstein” uzstāšanos kā cimds ar roku.”
--------
UN
grupas “Rammstein” koncertu 4. martā “Arēnā Rīga” iesildīs mūziķa Endija La Plegas (Andy LaPlegua) “aggrotech” un elektroindustriālās mūzikas projekts “Combichrist”.

Norvēģijā dzimušais Endijs La Plega mūziku uzskata par vienu no svarīgākajām lietām savā dzīvē, un “Combichrist” ir mūziķa nozīmīgākais projekts.

“Combichrist” tika dibināts 2003. gadā un tā kontā ir četri veiksmīgi studijas albumi – “The Joy Of Gunz” (2003), “Everybody Hates You” (2005), “What The F**k Is Wrong With You People?” (2007) un “Today We Are All Demons” (2009). “Combichrist” izdevuši arī vairākus veiksmīgus EP ierakstus – “Kiss The Blade” (2003) tika izpārdots pāris nedēļu laikā, bet “Sex, Drogen Und Industrial” (2004) septiņas nedēļas dominēja 1. vietā Vācijas alternatīvās mūzikas topā. 2006. gadā izdotais EP “Get Your Body Beat” kļuva par komerciālu izrāvienu un sešas nedēļas atradās respektablā “Billboard” deju mūzikas singlu topa desmitniekā.

Šogad “Combichrist” Eiropā uzstāsies gan ar saviem koncertiem, gan kā “Rammstein” iesildītāji.

Biļetes uz “Rammstein” koncertu nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un interneta lapā www.ticketpro.lv. Stāvbiļetes cena ir Ls 30. Sēdvieta maksā Ls 25, Ls 30 vai Ls 35. Joprojām nopērkamas arī fanu zonas biļetes, cena, kas nodrošina vietu skatuves priekšā, ir Ls 45.

www.fbi.lv preses relīze

Komentāri:

 • Dzonis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Ir aptuveni zināms kā būs ar apmeklējumu? Lai gan stulbi salīdzināt, bet rammsteinam galīgi negribas pustikšas telpas kā merlinam

 • knaggis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  sweet Lord- lai gan neesmu combichrist dizzs klausiitaajs -taccu fakin skaade ka nedzirdees............
  atvainojamies par sagādātajām neērtībām bet klubs elektra šodien ir slēgts( hahahaa-joks).

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Stāvbiļetes cena ir Ls 30. Sēdvieta maksā Ls 25, Ls 30 vai Ls 35.

  Pat ja man ramšteins patiktu - vienalga domātu vai ir vērts.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  combichrist - šos neviļus salīdzinu ar The Prodigy

 • knaggis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  combichrist un the prodigy? taalu viens no otra-pavisam taalu.....lloooti loooti loooooooooooti taalu.. tur pat nav ko salidzinaat

 • knaggis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  the prodigy kombikristiem daudz daudz staav paari tomeer