Rammstein'a "Liebe Ist Für Alle Da" albums - ir raisījis atzinību pasaulē

Jaunais Rammstein albums ASV prestižajā "Billboard" aptaujā pēc pirmās nedēļas uz 28.10.09. (trešdienās, kad tiek veikti attiecīgie nedēļu kopsavilkumi) - ir nr.13 vietā. Tādējādi tā ir vienības labākā debija visā tās albumu ražošanas "mūžā". Neaizmirsīsim, šamējiem gaidāms jau otrais koncerts Rīgā - 2010. gada 4. martā.

"Liebe Ist Für Alle Da" - jaunais albums pirmajā nedēļā pārdots 22 000 eksemplārā, un tas bija pilnīgi pietiekami iegūt "Billboard" disku topa nr.13 vietu. Iepriekšējais labākais rezultāts tādā pašā periodā un tajā pašā topā bija 1998. gada "Sehnsucht" disks, kas uz reizi pēc pārdošanas bija krietni zemākā: 45. vietā. Tai gadā pateicoties ļoti populārajam "Du Hast" hitam.

Kopumā šā gada albumam ir septiņas nr.1 vietas dažādu valstu albumu topos, saprotams, arī Vācijā. Daudzās Eiropas zemēs iegūti "zelta" un pat "platīna" statusi ar attiecīgo mūzikas riņķi.

Albums klajā nācis 20. oktobrī caur leibliem Vagrant Records un Universal Music Germany. Producējis Jakobs Helners (Jacob Hellner un Rammstein), ieraksti veikti Ziemeļkalifornijas (ASV) Sonomas Mountain Studijā. Vēl 22. septembrī klajā nācis "Pussy" singls, un attiecīgs video, kura tapšanas procesu skatām - http://music.ign.com/d....

"Liebe Ist Für Alle Da" dziesmu saraksts:

01. Rammlied
02. Ich Tu Dir Weh
03. Waidmann's Heil
04. Haifisch
05. B******
06. Fruehling In Paris
07. Weiner Blut
08. Pussy
09. Liebe Ist Fur Alle Da
10. Mehr
11. Roter Sand

RAMMSTEIN ir:

Till Lindemann - dzied;
Paul Landers - ģitāra;
Richard Z. Kruspe - ģitāra;
Oliver Riedel - bass;
Christoph Schneider - sitamie instrumenti;
Flake Lorenz - taustiņi;

Komandas vieta internetā: www.rammstein.de .

Komentāri: