REBEL RIOT lielie darbi reizē ar ACCEPT 11.11.12 (audio)

Un viss notiek. REBEL RIOT klajā laiž pirmo singlu, bet albumu prezentēs Lāčplēša dienā, kas šogad visiem zēģelētājiem būs reizē piecēliens ar ACCEPT viesošanos Rīgā. Šodien jaunākās ziņas no REBEL RIOT puses...

Ziņas no tiešiem avotu gaņģiem, t.i. no pašu mūziķu puses :)

"Brains Wired Up" – ar šādu nosaukumu ir noklausāms grupas pirmais singls no jaunā gaidāmā albuma "Destructive Chaos". Klasiskā smagā roka skaņās dziesmas stāsts vijas ap mūsdienu sabiedrības atkarību no informāciju tehnoloģijām.

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=JX0i3hT_7j8

REBEL RIOT otrā studijas albumā ar nosaukumu "Destructive Chaos"  iekļautas astoņas, klasiskā roka un metāla vērtībās ieturētas, kompozīcijas angļu valodā, kuras tapušas pēdējo divu gadu laikā kopš grupas klajā laistā debijas albuma "Make A Mess".

Kā paši dalībnieki stāsta, dziesmās galvenokārt ir likts uzsvars uz kritisku skatījumu un sajūtām par šodienas notiekošo apkārt gan Latvijā, gan citur pasaulē, kas brīžiem mijas ar veselīgu humora devu. Sava artava tiek atvēlēta arī rock 'n' roll kustības aizstāvībai, kur enerģiskais ģitāru skanējums no 50.– 80. gadiem ir grupas galvenais ietekmes avots.

"Destructive Chaos" iznākšana gaidāma 11. novembra vakarā, kad REBEL RIOT uzstāsies koncertzālē Palladium ar savu pēdējo koncertu šajā gadā, iesildot vācu smagā metāla leģendas ACCEPT, kuri Rīgā ierodas pirmo reizi.

http://www.rebelriot.com

Biļetes ir nopērkamas visās "Biļešu Serviss" kasēs Latvijā un internetā:

http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika/roks_un_pops/?concert=108204

Komentāri: