RELICSEED: jauna dziesma, gara tūre un pie METALLICAs

Gruntīgas ziņas ienākas no thrash vienības RELICSEED puses... Oficiāla preses relīze.

Tātad...

Latvijas grupa RELICSEED spēlēs leģendārās METALLICA dzimšanas dienas svinību ietvaros

Un RELICSEED iepazīstina ar jaunu singlu "QUEEN", dodas Eiropas koncertturnejā un šā gada decembrī uzstāsies Amerikā ietekmīgākās thrash metal apvienības METALLICA trīsdesmitās dzimšanas dienas svinību pasākumu ietvaros.

┼┼┼

6. septembŗī RADIO 101 ēterā tiek pirmatskaņots RELICSEED jaunais singls "QUEEN", kas ir neliels ieskats pārmaiņās grupas radošajā darbā, kā arī nākamā albuma kopējā muzikālajā koncepcijā. Jaunā albuma ieraksts plānots 2012. gada vidū studijā TRANZFORMER STUDIOS Burbankā, Kalifornijā.

Dziesmu "QUEEN" var noklausīties šeit: http://soundcloud.com/...

Ar jaunā singla iznākšanu grupa uzsāk savu Eiropas koncertturneju, kuras ietvaros sniegs 100 koncertus. Pirmie koncerti no 16. līdz 19. septembrim notiks Apvienotajā Karalistē, savukārt oktobrī, novembrī un decembrī RELICSEED dosies uz citām Lielbritānijas pilsētām un koncertiem Baltijas valstīs un Vācijā, kā arī ASV.

Šā gada 8. decembrī Sanfrancisko RELICSEED uzstāsies ar gandrīz divu stundu garu koncertu pasākumā, kas veltīts leģendārās grupas METALLICA 30 gadu jubilejai. Pasākumu organizē Sanfrancisko "Metallibash" komiteja, un tas norisināsies leģendārajā bārā „Kimo’s”, kurā 2002. gadā ir spēlējusi pati METALLICA.

Par 2012. gada koncertiem grupa izvairīgi klusē. "Ja turpināsim kā līdz šim, nav ne mazākās jausmas, kur, kad un ar ko kopā būs tas gods spēlēt nākotnē." saka mūziķi.

Par RELICSEED

2004. gadā dibinātā Latvijas thrash metal apvienība RELICSEED savas pastāvēšanas laikā ir spēlējusi Latvijas lielākajos festivālos. 2010. gada 3. decembrī grupa izdeva debijas albumu "60 minūtes sapņa" – četru talantīgu mūziķu Andreja Upmača, Jāņa Narbuta, Kārļa Šteinmaņa un Edgara Rakovska viedokli un attieksmi pašiem pret sevi un apkārt notiekošo, kas tika nominēts "Latvijas metāla gada balvai 2010".

Albuma prezentācijas koncertturnejas ietvaros tika nospēlēti koncerti četrās Latvijas pilsētās: Rīgā, Cēsīs, Jelgavā un Liepājā. Grupai ir līgums ar ASV un Vācijas ierakstu un koncertu organizēšanas kompāniju DIRTY EARTH RECORDS.

Grupas vietne: www.relicseed.com


Komentāri:

 • Dzonis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  huh. Likās, ka viņi beidza eksistēt. Tās pāris dziesmas, ka bija pieejamas "Draugu" mūzikas sadaļā (latviski sadziedātas) jau izteikti patika. Prieks ka dzīvi un aktīvi.

 • Church Burner 665 + 1 (Church_Burner) @ 24.12.2011 - 03.33

  Ko ko? DIRTY ASS RECORDS? Kāds ir dzirdējis kaut ko par tādu leiblu? Izklausās pēc šaha turnīra lielajos Vasjukos.

  Jebkurā gadījumā priecāšos ja man nebūs taisnība!

 • Kārlis Krēsls (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  visupirms, jau būtu jāapsveic un jāuzklapē pa plecu džekiem, sak, malači, nevis ar skepsi, skaudību, slēptu naidu, tikai tāpēc, ka viņi var, bet citi nez kāpēc nevar. tas tā, poh, tipiskilatviski.

  netīrās pakaļas rekordi - ja paskātās vērīgāk, tad to visu pakaļu stūrē divi cilvēki, no kuriem viens ir nemitīgos koncertbraucienos, kas mērāmi 100os, nevis padsmitos. jāpabrīnās, kā tas Bišops nav nomiris kkur pa ceļam kādā koncertā vai tā, bet tas ar poh.
  džeks zin ko dara, kā jādara, attiecīgi, grupu saraksts un tūres, kuras viņš ir izbraukājis runā pats par sevi. tas poh.
  Neviens nezin vai piemirsuši, ka Dark Domination Ep iznāca uz uber mazzināma Japāņu leibla, Diseim paliekas ar citu nosaukumu uz cita mazzināma vācu leibla, Vic Anselmo uz cita vācu leibla, Dehydrated Goat, Frailty uz krievu, Diseim būs uz štatu un tā tālāk.
  Saknēs vēl viss zieds - Neglected F uz Scarlet, Heresiarh uz Demolition, SkyF uz Folter utt.

  nez vai Relicseed cienītu paši sevi, publiskojot ziņu tikai tāpēc, lai uz dažām dienām kļūtu kāda acīs par gramu svarīgāki, pēc tam nozustu. Nestartē jau kādos politiskos sarakstos vai nespēlē dzeltenai presei, spēlē rūdītiem, sīkstiem, dzīvi un velnu redzējušiem metālistiem.
  loģiski? bet nu tas ar poh.

  Gribas uzreiz Metal Bļaģe, Nuclear Ass vai kaut ko tikpat milzīgu, lai skanētu - jā, pačotīgi un kruta?
  Metāls ir kam - pārdot vairāk kopiju, nospēlēt milzu festos, nodukāties glancētajos metal popornžurnāļos jeb metāls ir dzīvesveids un attieksme?

  kopumā - viss ir forši, bet tas ar tā, poh.

 • (dethecrator) @ 24.12.2011 - 03.33

  Kārli — nosmējos par komentāru. Labais! :)

 • velns (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  jaaapsveic ar izraušanos lielajos ūdeņos. Bet tomēr.. viss skan pārāk fantastiski mazai grupiņai

 • Kārlis Krēsls (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  lielas aizdomas, ka Tesa dara pareizi - pa kluso, savos draugos+draugu draugos tikai, lai aiztaupītu kaut kādus penterus, skepses un pa plecu uzklapēšanas. sak, tie, kas zin, zin, kas nezin, lai ar nezin.

  cik sapratu vakar, tad Relicseed jau aizpildījušies arī februāra mēneša datumi. fantastiski.

  fantastiski mazai grupiņai jeb pārāk fantastiski, ka grupa no Latvijas? jeb pārāk fantastiski vispār.
  protams, ka fantastiski. nē, nu fantastiski.

  Ja internetu izmantot tikai dibena apslaucīšanai vai komentēšanai tvnet politiskajā vai sociālajā ziņu lapā, prtotams, ka liekas, ka dzīvojam fantastiskā fantastikā, kur cilvēki dzīvo ja ne kokos, tad fantastiski jau noteikti.

  tā garām ejot piemetināšu vien dažas fantastiski nezināmas grupas, kas braukājoties apkārt ir piestājušas arī pie mums - Talbot, Tragedy, Kathaarsys, Trelleborg, Apostate, Resnie Somi utt - visas tās mazās un lielās bandiņas, kas piestājušas Depo, Nabā etc.
  viņi nav uz lielā papa leibla, viņiem nav naudas pilns bagāžnieks, viņi nav no lielas valsts, kur grupām valdība ceļā iedod laimes vēlējumu un kaudzi naudas un esmu viņiem alu parādā par to vien, ka viņi ir rāvušies laukā un braukuši, darot to, kas viņiem patīk, kam viņi tic un nepārdzīvojot, ka vienā vai otrā vietā un valstī viņus neviens nezin, attiecīgi, necerēt uz lielu masu klausītāju, bet tāpat, viņi ir devušies un darījuši.

  Piemirsu par pašmāju Trauma Moralis, kas arī pašu spēkiem devās tūrēs - spēlējot apšaubāmās vietās Baltkrievijā utt, ieskaitot Meksiku. Latvijas kaut kādas fantastiskas kvalitātes grind core, fantastiski slavena grupa ar fantastiski izpārdotu cd un otro cd, fantastiski dodas uz Meksiku.
  nu fantastiski, biomat, fantastiski.

  doma ir nevis par fantastiku, bet gan par attieksmi.
  kāpēc hardcore skatuves koncerti ir maz reklamēti, bet pārbāzti, merču izpērk, lai tā būtu nozīmīte jeb mazais cd?
  nepieminēju hc skatuvi nejauši, jo šobrīd tā ir lielisks salīdzināšanas piemērs ar (nīkuļojošo) metālistu skatuvi.

  varētu izplūst vēl daudz un dikti, bet neredzu jēgu tuksnesī stādīt kaņepes, pat ja ieaugsies, kamieļi apēdīs.

 • kewl (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Da beidz te dirst par attieksmi. trauma moralis ir totāls sūds, tādu grindenieku pasaulē ir tūkstošiem. Atradis labas grupas piemēru lol, niecības un āksti

 • R (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  @kewl
  nezinu es Trauyma Moralis, un grinds man vispār ne visai, bet niecība un āksts vairāk izskatās esi tu, jo sēdi internetā un tikai kaut ko dirs..., nevis kaut ko dari...