RELICSEED: smaga darbība ārpus Latvijas

Latvijas grupa RELICSEED ar panākumiem koncertē ASV un Eiropā un plāno turneju Austrālijā un Japānā. Vēstī mūziķi...

Latvijas grupa RELICSEED ar panākumiem koncertē ASV un Eiropā un plāno turneju Austrālijā un Japānā
 
2011. gada beigās pašmāju heavy/thrash metal apvienība RELICSEED devās starptautiskā koncertturnejā, trīs mēnešu laikā apciemojot 14 valstis Eiropā, sniedzot koncertus Anglijā, Vācijā, Ungārijā un Horvātijā, kā arī ASV, kur uzstājās Losandželosā, Fulertonā un Sanfrancisko un piedalījās METALLICA trīsdesmitās dzimšanas dienas svinībās. Šogad grupa ierakstīs jaunu albumu, turpinās Eiropas un ASV turneju, kā arī gatavojas uzstāties Austrālijā un Japānā.

Decembrī RELICSEED uzstājās Sanfrancisko leģendārajā bārā KIMO’S, kur notika biedrības „Sanfrancisco’s Original Metallibash” rīkotais pasākums „Metallibash 2011: 3 Decades of Damage” par godu Amerikā ietekmīgākās thrash metal apvienības METALLICA trīsdesmitajai dzimšanas dienai. Spēlējot gan METALLICA, gan savas kompozīcijas, grupa sniedza vairāk nekā divu stundu ilgu koncertu, ar kuru izpelnījās pazīstamā ASV mūzikas žurnālista, leģendārā žurnāla „RIP Magazine” bijušā galvenā redaktora Lonna Frenda (Lonn Friend) komentāru: „To var uzskatīt par likteņa ironiju vai smagu aizrautību un mežonīgu spēlētprasmi, bet labākā METALLICA iedvesmotā grupa pasaulē atrodas pusceļā uz savu atzinību. RELICSEED ir vissmagākais, kas gāzies Austrumeiropā kopš Berlīnes mūra.” Savulaik Frends bija vienīgais žurnālists, kuram tika dota iespēja dokumentēt katru leģendārā METALLICA albuma „Black Album” ieraksta procesa dienu. ASV RELICSEED spēlēja arī Losandželosas klubā KEY CLUB kā somu grupas KORPIKLAANI iesildītāji, kā arī Fulertonas klubā SLIDEBAR.

2012. gads Latvijas mūziķiem būs vēl aktīvāks: janvārī un februārī RELICSEED turpina koncertēt Eiropā, savukārt marta beigās grupa dosies atpakaļ uz ASV, kur ierakstīs gan savu jauno albumu, gan sniegs vairākus koncertus, no kuriem pašlaik apstiprināti trīs. Martā RELICSEED uzstāsies Ņujorkas radio šovā THE REAL RADIO SHOW un leģendārajā klubā WHISKY a GO GO, savukārt maijā plānots koncerts Losandželosas klubā KEY CLUB kopā ar Zviedrijas grupu SABATON. Savukārt 2012. gada otrajā pusē paredzēta grupas otrā studijas albuma prezentācijas koncertturneja, kuras ietvaros iecerēts koncertēt ne tikai ASV un Eiropā, bet arī Austrālijā un Japānā.

Latvijas publikai grupa šogad gatavo trīs koncertus, no kuriem divi būs kopā ar kolēģiem un draugiem THE FACTOR viņu debijas albuma prezentācijas ietvaros: 25. februārī Rīgā, ARTELĪ un 17. martā Liepājā, FONTAINE PALACE. Savukārt 16. martā paredzēts vēl viens koncerts Rīgā, SAPŅU FABRIKĀ. Par šiem pasākumiem sīkāka informācija atrodama grupas oficiālajā mājaslapā www.relicseed.com, lielāko sociālo tīklu publiskajos profilos un citos medijos, sākot ar 15. februāri.

Video ar RELICSEED turnejas iespaidiem ir pieejams šeit:

http://www.youtube.com/watch?v=Kj-tJz1RLu8

Par RELICSEED
Kopš dibināšanas 2004. gadā Latvijas thrash metal apvienība RELICSEED spēlējusi Latvijas lielākajos alternatīvās mūzikas klubos un festivālos, kā arī 2010. gada 3. decembrī izdevusi debijas albumu „60 minūtes sapņa” – četru talantīgu mūziķu Andreja Upmača, Jāņa Narbuta, Kārļa Šteinmaņa un Edgara Rakovska viedokli un attieksmi pašiem pret sevi un apkārt notiekošo, kas tika nominēts „Latvijas metāla gada balvai 2010”. Grupai ir līgums ar ASV un Vācijas ierakstu un koncertu organizēšanas kompāniju DIRTY EARTH RECORDS.

Papildu informācija: www.relicseed.com

 

 

Komentāri: