Rīgā avangarda metālisti LYCHGATE!

(Raksta Dethecrator) Sestdien, 13. augustā, klubā "Melnā Piektdiena", pirmo reizi Rīgā, spēlēs avangarda black metal žanra līderi- "Lychgate" .

LYCHGATE radusies vien 2011. gadā, Anglijā, jaunā grupā apvienojot mūziķus no plašāk zināmām grupām, kā ESOTERIC, LUNAR AURORA un OMEGA CENTAURI. 

Pamatīgāku rezonansi gūst grupas otrais albums "An Antidote for the Glass Pill" (2015) , kas izdots Somijas / ASV izdevniecības "Blood Music" paspārnē. Izdevniecība ļoti rūpīgi izvēlas māksliniekus, kuru mūziku izdot, bet uz šo brīdi to mākslinieku, kas kļuvuši par mazajiem rekordistiem izpārdoto izdoto albumu ziņā, arī LYCHGATE plate to starpā. Leibla grupas ir PERTURBATOR, EMPEROR, KAUAN, SIGH u.c.

LYCHGATE panākumu atslēga galvenokārt ir arī skanējums. Tas ir gana blīvs, masīvs un tumšs, variē ar bagātīgu oktāvu kombinācijām, harmonijām, mainot tempus un dinamiku.

Mūzikas apskatnieki uzteic grupas ērģēlnieku, kas grupas smagnējai mūzikai piešķir mazliet sirreālu skanējumu.

Avangarda mūzika satiekas ar black metal, ar piebildi, ka muzikāli akadēmiskā ziņā, ne diletantiski: vienīgais, kā dažos vārdos noraksturot LYCHGATE muzikālo daiļradi, tai pat laikā, nereti grupu pielīdzina tādiem smagās mūzikas grandiem kā MAYHEM, ABIGOR.

Video.

Lieki piebilst, ka grupas ģitārists Gregs Čandlers ir arī "Priory Recordings" ierakstu studijas īpašnieks, kas ieraksta, producē, māsterē dažādu grupu ierakstus. Pirms koncerta interesentiem ir iespēja pievienoties sarunai-diskusijai par smagās metālmūzikas ierakstīšanas niansēm, piesakot savu dalību uz epastu: [email protected]

https://blood-music.bandcamp.com/album/an-antidote-for-the-glass-pill

Koncertu Rīgā ievadīs pašmāju tumšā roka grupa NEKAD un VICTIM PATH no Baltkrievijas.

Koncerta sākums plkst. 20.00, kluba durvis vaļā no plkst. 19.00

Biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv vietnē, to cena sākot no 10e.

https://www.facebook.com/Lychgate/

Komentāri: