Rīgā notiesā par Rammstein fanes spīdzināšanu

Nesen piespriests 4 gadu cietumsods kādam vīrietim, kas līdz bezsamaņai spīdzinājis kādu sievieti, kā vienu no iemesliem minot nepatiku pret grupas Rammstein mūziku un greizsirdību uz vācu brigādes vokālistu Tilu Lindemanu. Sieviete spīdzināta iebāžot viņai mutē elektrības vadus, lejot mutē etiķi un veļas balinātāju, kā arī liekot norīt baterijas. Brrr...

Augstāk minētais noticis pērn 12. februārī kādā Matīsa ielas dzīvoklī. Cietusī 35 gadus vecā Tatjana Rjabinova tovakar iedzērusi ar savu dzīvesbiedru 36 gadus veco agrāk sodīto Laimoni Kalvānu. Izdzēruši vienu brendija puslitru, paņēmuši arī nākamo. Sākusies attiecību skaidrošana, jo sieviete uzzinājusi, ka Laimonis viņu krāpis ar savu darba priekšnieci. Tatjana likusi Laimonim vākties prom, taču tas atteicies, tādēļ izsaukta policija, kas gan nolēmusi neko nedarīt un aizbraukusi prom.

Tad Laimonis esot noskaities, atņēmis sievietei dzīvokļa atslēgas, aizslēdzis viņas dzīvokli un sācis izsmalcinātu Tatjanas spīdzināšanu, kur droši vien pat Inkvizīcijai būtu ko pamācīties. Vispirms iesitis sievietei ar dūri pa vēderu. Tad izrāvis galda lampas vadu, ieštepselējis to rozetē un sievietei mutē. Vairāku strāvas sitienu rezultātā Tatjana zaudējusi samaņu. Viņai droši vien paveicās, ka šo izgājienu rezultātā izsita arī elektrības drošinātājus. Taču ar to vel viss nebeidzās. Salabojis elektrības bojājumu, varmāka atgriezies istabā un sācis sievieti nežēlīgi sist, talkā ņemot arī lampas metāla statīvu. Bet arī ar to nebija gana. Laimonis laikam nolēma Tatjanu noindēt un sāka viņai liet mutē pārmaiņus etiķi un veļas balinātāju, pa virsu liekot norīt baterijas. Noguris no šīm aktivitātēm, Laimonis Tatjanu sasējis un devies gulēt. Nākamajā rītā aizdevies uz darbu un tad bezspēkā guļošo Tatjanu atradusi kaimiņiene.

Vīrietis pats esot Krievzemes popgrupu "Комиссар" ("Komisārs") un "Ласковый май" ("Piemīlīgais maijs") piekritējs. Laimoņaprāt tādi, kas klausoties tādu mūziku, kā Rammstein, nedrīkstot dzīvot. Papildus tam vel nākusi greizsirdība, jo Tatjanai patīkot Tils Lindemans.

Prokurors apsūdzēto prasīja sodīt ar 13 gadu brīvības atņemšanu, tiesa piesprieda tikai četrus. Lēmums ir pārsūdzēts.

Komentāri:

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Tas nu ir kaut kāds vājprāts...

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Du hast mich...

 • Dethecrator (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Vajadzētu uzsākt akciju — Sagādājam cietušajai dāmai Meet&Greet tikšanos ar Tilu pirms — vai pēc ;) — Rammstein konča Rīgā! Viņa to ir pilnībā nopelnījusi, un varmākam arī būs, ko škroboties!!!

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  ieteiksim šo www.fbi.lv - organizatoriem;)

 • mythago (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Būtu veselīgi vispirms pārbaudīt faktus un tikai pēc tam pārkopēt LV dzeltenākā žurnālīša murgus.