Rīgā uzstāsies zviedru EBM zvaigznes COVENANT

Svaigs ziņu uzcepums - metālistiem un citiem pazemes kultūru piekritējiem labi zināmajā klubā NABAKLAB 30. septembrī koncertēs viena no pasaulē vadošajām elektroniskās mūzikas apvienībām – zviedru brigāde „COVENANT.

Pēc vairāk kā piecu gadu pauzes, 30. septembrī Rīgā atgriezīsies par vienu no pasaulē labākajiem EBM (electronic body music) izpildītājiem dēvētie „Covenant”.

Nedaudz no vēstures... grupas stāsts aizsākās „Depeche Mode”, „The Human Legue” un „The Thompson Twins” ziedu laikos, kad tās bija radiostaciju iecienītākās grupas, bet klubu apmeklētāji ļāvās jaunajai skaņas kaislei – electronic body music ar „Front 242”, „Nitzer Ebb” un citiem līdzīgiem projektiem. Tas bija laiks, kad beidzot īsti vērienīgus apmērus sāka pieņemt jauno tehnoloģiju izmantošana mūzikā. Vēl joprojām „Covenant” tiek uzskatīti par vieniem no populārākajiem un labākajiem izpildītājiem savā žanrā.

Šoreiz mūziķi Rīgā prezentēs savu jaunāko albumu „Modern ruin”, kurš dienasgaismu ieraudzīja šīgada janvārī. Pašreizējie dalībnieki ir Eskil Simonsson, Joakim Montelius un Daniel Myer, kuri visi arī darbojas ar sintezatoriem, programmē un dzied.

30. septembra koncerta sākums paredzēts plkst. 21:00, biļetes no 5. jūlija (no šodienas!) pieejamas visās „Biļešu serviss” kasēs un internetā – www.bilesuserviss.lv, kā arī klubā NABAKLAB. Pirmās 100 biļetes pieejamas par lētāku cenu!!! Tuvojoties koncerta dienai, biļešu cenas palielināsies.

NABAKLAB atrodas Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12.

Saites:
www.covenant.se
www.myspace.com/covenant

Komentāri:

  • sci (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    2006. gadā jau viesojās rīgā, bija labinieks.
    http://www.youtube.com...

  • Viens Vecis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Nez, kāds šim tucāram sakars ar (kara)metālu?