Roks bija – arī, kad cepure nost

Šo rindu autoram palaimējās ar klātieni un ar dažu "darbiņu" pabūt – tur, kur "Urbix Rock Style" komanda 27. maija vakarā rīkoja vienu no samērā retiem rokkoncertiem ārpus metropoles Rīgas... šoreiz vakara devīze raudzījās – "Balāde par pilsētu". Attēlā: visu vadīja Normunds "Urbix", kurš gan cits?

Vakarēšanā piedalījās piecas vienības, četras – bet piektais, par kuru klusēšu, t.i. šo rindu autors.

Tātad, apmēram desmitos vakarā pirmie CHERRY CRSUSTLUM nodrošināja melodisko roku, kā jau Jelgavā. Un jau zināmu konkurenci ar tiem, kas aiz stūra nedaudz tālā Jelgavas "Uzvaras parkā" sagudroja vakarēšanu ar dažu popmākslinieku dalību. Pie viena jāsaka – gājēju rindas gāja uz "otro" pasācienu, bet pa ceļam "Cepuri nost" krogs bija ... un tamdēļ ieturējās arī šajā vietā. Bet vienība nodrošināja nosaukumu – kur visa vakara muzicēšana nesās tā vien uz akustisko pusi. Bet nē- finālā sanāca glāmains roks. Un "Motors" – šī viņu ātrākā dziesma. Šīs "motors" gan sanāca palēns. Toties dāma pie bungām savu darbu veica...

Otrie – duets GUARANA - kad divas ģitāras ritmiski vlemēja nu to, ko divas ģitāras var izdarīt ar mūziku. Sacērēju: dziesmu, kroga folks, kas vijīgi vijās...

MŪŽAMEŽS - izlaidīsim, to darināja šo rindu autors.

EQUAL 56 . Trijatā – tomēr radīja pilnvērtīgu ģitārmūziku, ko attiecīgi novērtēja ap 50 cilvēku, kas tai vakarā nepagāja garām "Cepuri nost". Skaņdarbi kā no piedurknes, teju intīmi un teju katram pie sirds, kuri aizvien alkst dzirdēt ģitārmūziku.

RISE INSIDE. Tālākie braucēji no Liepājas. Basģitārists gan esot aizdevies peļņā. Bet divu uz ģitāras, dzied un bungas- un pilnā skaņa ar nepārptoramu "nu-metal" piesitienu izdevās. Cieti.Un pārliecinoši, gari. Un visvairāk dejojošie no publikas puses arīdzan.

Tā teikt, ne tikai Rīgā, bet arī Jelgavā tomēr ir pietiekamas rok-tradīcijas: lai pa reizei uzražotu vakarējumus ar dzīvo mūziku. Un vēl viens puļkis tajos skeptiķos, kuri pa reizei tomēr murmulē par "provinces panīkumu". Vēl dažs atstāja savus zīmējumus, ko ikvuens varēja papildināt arī uz balta palaga – tā tālredzīgi izkarināts pie žoga ielas ārpusē.

Gaisotne labvēlīga, fani savējie un mūzika... arī savējā.

Nefiltrēta foto galerija: http://foto.inbox.lv/f...

Komentāri:

  • Neonz (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Tāda pafiltrēta, manuprāt, tā galerija tomēr ir - neredzu nevienu bildi ar Mūžameža uzstāšanos. :)

  • Klucifers (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Tur nav kaut kāda kļūda? Rise Inside dzirdēju pirms mēnešiem diviem — un tad šie vēl spēlēja tehnisko miroņnieku…

  • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Ar nepacietību gaidu pirmos MM demo. Tas jau sāk kļūt pat interesanti.