Sanctimony - 15 gadi un "Death`n`roll members" koncerti

No 19. līdz 21.novembrim Baltijas galvaspilsētu mūzikas klubos notiks jau sestā "Death`n`roll members" pasākuma koncerti, kurā grupa SANCTIMONY svinēs 15 gadu jubileju.

Pasākumos uzstāsies grupas Rebel Riot (Rīga) un īpašie viesi Profane Omen (Somija). Šogad, par godu grupas apaļajai jubilejai, uzstāšanās notiks trijās Baltijas galvaspilsētās, pasākumu sēriju atklājot ceturtdien, 19.novembrī "Tapper" klubā Tallinā, Igaunijā. Piektdien, 20.novembrī koncerts notiks klubā "Melnā Piektdiena", Rīgā un pasākumu sērija noslēgsies sestdien, 21.novembrī klubā "Muse", Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.

Grupa SANCTIMONY savā 15 gadu jubilejas koncertā, uzstāsies un priecēs savus fanus, ar vairāk nekā stundu garu un plašu programmu, kurā skanēs dziesmas no visiem līdz šim iznākušajiem albumiem, kā arī līdz šim nedzirdētas, jaunas dziesmas no topošā albuma. Lai spilgtinātu SANCTIMONY uzstāšanos un atzīmētu "Death`n`roll members" pasākuma sesto gadskārtu, tiek gatavots īpašs gaismu šovs un skatuves noformējums. Koncertos uzstāsies arī jaunā, bet popularitāti iemantojusī grupa Rebel Riot, kura spēlē hard rock un heavy metal stilā. Koncertu sēriju kuplinās arī īpašie jubilejas pasākuma viesi - somu grupa "Profane Omen". Grupa spēlē smagu, spēcīgu mūziku un 2007.gadā Somijā atzīta par gada labāko jauno grupu. "Profane omen" ir ierakstījusi vairākus demo albumus, kā arī divus pilnmetrāžas albumus, no kuriem pēdējais "Inherit The Void" 2009.gadā izdots ierakstu kompānijas "Playground" paspārnē.

SANCTIMONY (death’n’roll - LV)
www.myspace.com/sancti...

PROFANE OMEN (melodic death / metalcore - FIN)
www.myspace.com/profan...

REBEL RIOT (hard rock, rock’n’roll - LV)
www.myspace.com/thereb...

Komentāri: