SANCTIMONY atgraus ar 18 zalvēm

Jāsaka, ka šogad novembra mēnesis Rīgā ir kā nekad ražīgs ar smagajiem pasākumiem un jubilejām - Accept, Cradle Of Filth, Rotting Christ.. Arī mums, portākam Karametāls.lv 13. novembrī palika 3 gadi!

Bet grupai SANCTIMONY ir pilngadības svinības, 18 gadi un saistībā ar to 23. novembrī tiek rīkots koncerts klubā Melnā Piektdiena!

Spēlēs: Sanctimony ar viesiem + Burned In Blizzard, Sacramental

Īpašie viesi:
Dambis (Inokentijs Mārpls)
Viesturs Polikarps (Rūsa)
Pēteris Kvetkovskis (Skyforger)
Gustavs Terzens & Metinātāju kursi.

23.novembrī klubā „Melnā piektdiena” notiks „Death’n’Roll members 2012”. Šis pasākums ir 2004.gadā dibinata grupas „Sanctimony” tradīcija, kas tiek apvienota ar grupas dzimšanas dienas svinībām. Šogad grupa svinēs savu 18.gadu jubileju.

SANCTIMONY uzstāsies ar aptuveni 2 stundas garu programmu, kurā atskaņos dziesmas no saviem „death’n’roll” stilā iznākušajiem albumiem, kā arī jaunās dziesmas no topošā albuma.

Kā pasākuma īpašos viesus grupa SANCTIMONY uz skatuves aicinājusi kāpt Dambi (Inokentijs Mārpls), Viesturu Polikarpu (Rūsa), Pēteri Kvetkovski (Skyforger): ”Tas būs kā muzikāls pārsteigums visiem mūsu un mūsu draugu grupu faniem.” Kā arī uz kluba skatuves atdzims nu jau vairākus gadus ēterā neesošie, bet daudzu iemīļotie „Metinātāju kursi” to pasniedzēja Gustava Terzena  vadībā.

Šogad pirmo reizi Death’n’Roll members vēsturē koncerts tiks pārraidīts tiešraidē kanālā „ARTV”.

Pasākuma sākums pl. 20.00. Ieejas maksa 3Ls.

http://www.sanctimony.lv/
http://www.facebook.com/sanctimonylatvia?ref=hl#!/sanctimonylatvia

http://www.draugiem.lv/burnedinblizzard/

http://www.draugiem.lv/sacramental/

http://www.youtube.com/watch?v=UI-1V3gkJvE

Komentāri: