SANCTIMONY atlaidīs ar jaunu albumu "Unholy Five"!

Vieni no Latvijas heavy skatuves pieredzes bagātākajām blicēm SANCTIMONY pēc ilgiem gadiem sasparojušies uz jaunu albumu, kam dots nosaukums "Unholy Five" jeb Nešķīstais piecinieks. Velkot paralēles ar grupas dalībnieku skaitu (arī pieci gab.), var secināt, ka albumam arī tad jābūt velnišķīgi labam! 

"Unholy Five" ir jau piektais SANCTIMONY albums un albuma prezentācijas koncerts notiks klubā Melnā Piektdiena 8. aprīlī!

Paši "santehniķi" materiālu raksturo kā rokmūzikas un "death metal" salikumu skaļā un agresīvā izpildījumā. Ilgi gaidītā albuma tapšana aizsākās jau 2008. gada nogalē, kad noslēdzās iepriekšējā albuma “Hell in Stereo” koncertu sērija.

Albuma nosaukums simbolizē SANCTIMONY dalībnieku stabilo piecvienību - lai gan ilgajā un grūtajā albuma tapšanas posmā grupa piedzīvoja sastāva maiņu, iekšējas nesaskaņas un pat radošu izsīkumu, tad šim skaitlim ir lemts palikt nemainīgam - kā arī, "Unholy Five" ir arī grupas piektais studijas albums. 

Materiāls ir iezēvelēts pa skaņu celiņiem "Sound Division" studijā, Rīgā. Rakstījis un miksējis skaņu inženieris Sergejs Laļetins, kurš sadarbojas ar SANCTIMONY jau vairāk nekā 10 gadus. Albumā kopā tiks iekļautas 10 dziesmas.

Ir izdots pirmais albuma singls “Free Fall”!

https://youtu.be/K8Pun_P8B2o

Albumu izdos skaņu ierakstu izdevniecība "Thunderforge Records". 

Albuma "UNHOLY FIVE" prezentācijas lielkoncerts notiks 8. aprīlī klubā Melnā Piektdiena (Brīvības gatve 193c, Rīga). Iesildīs "Bloody Heels" un "The Factor”. 

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā vietnē ticketshop.lv no 5 eiro. 

https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1782

Vietnes tīmeklī:

www.sanctimony.lv

www.facebook.com/sanctimonylatvia

Komentāri: