Satyricon aizsāks jaunu sējumu

Šādi formulē labi zināmās norvēģu blackmetal komandas līderis Sigurd "Satyr" Wongraven... Pēc koncerta, kas paredzēts Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā 20. decembrī ... "mūsu nometnē būs izmaiņas".

Pēc minētā datuma, saskaņā ar mūziķa teikto, vienība "aizies prom uz gadiem diviem. Tā teikt, ir jau labi šodien darīt to, ko darām tagad. Bet šāda lieta nevar turpināties mūžīgi, jo tā noved mūzikas disbalansā un stagnācijā. Galvenais iemesls: mums jāattīsta sava skaņa (sound). Pēc diviem gadiem atgriezīsimies, jo cilvēki ilgāk gaidīt negribēs."

Tiek vēstīts, "klusuma brīdī" pamazām vāksies materiāls viņu jaunākajam albumam, pašu vārdiem runājot - "iespējams ar to pašu toni, bet ar citu instrumentālo sastāvu. Varbūt būs svaigas lietas un ieiešana kādā citā mūzikas teritorijā. Visi trīs iepriekšējie ieraksti (albumi) bija vienā līmenī, tagad gribam darīt kaut ko no tālāk prom. Mana un Frosta (Kjetil-Vidar "Frost" Haraldstad - Satyricon otrs vadošais dalībnieks, sitamo instrumentu mūziķis- R.S.) spēle vienmēr mainās nemainībā".

Satyricon vietne: www.satyricon.no

Komentāri: