SHINING: tagad jau blek-džeza albumos

Šie ir no Norvēģijas (ar zviedru vārdubrāļiem vien ideoloģiska saskarsme), un prezentē mums jaunu mūzikas stilu. Tamdēļ atzīmējami arī mūsu krastos...

SHINING savu "Live Blackjazz" atrādīs visā Eiropā un pasaulē 11. novembrī caur "Indie Recordings" leiblu. Komplektā 'cd' + 'dvd'. Procenta godā ir pašas vienības līderis Jorgens Munkebijs ( Jørgen Munkeby), bet ar ierakstu miksēšanu un māsteteipa gatavošanos nodarbojās divi cilvēki Šons Bīvens ( Sean Beavan) un Toms Beikers (Tom Baker), kuru kontā ir darbs arī ar MARILYN MANSON, NINE INCH NAILS, SLAYER. Komanda producējusi arī komandas iepriekšējo studijas albumu "Blackjazz".

Jau esošā un gaidāmā albuma nosaukumu sakrīt ne jau nejaušības pēc. Šis koncertnieks ir iepriekšējā riņķī esošās mūzikas iedzīvināšana uz dažādām koncertu skatuvēm. "Live" ieraksti savilkti kopā vienā komplektā, par kuru SHINING līderis Munkebijs izsakās – "Pēc būtības, tā ir labāko dziesmu izlase, par kuru mēs vienmēr esam sapņojuši. Mums patiks, ja skatītāji sapratīs- kādu spēku mēs izliekam šajos koncertos. Labāk nemaz nevar būt".

Nu tad tā – beidzot ir arī blek-džezs...

Norvēģu SHINING vietnes:
http://www.shining.no/v2/
http://www.metal-archi...

Video – LIVE "Wacken Open Air 2011"

Komentāri:

 • Neonz (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Lai kā esmu mēģinājis, nu nesanāk man šitajos iebraukt.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nav nekāda vienkārša mūzika

 • Neonz (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Es klausos arī sarežģītāku mūziku. Šie vienkārši nepielec. Pat viņu King Crimson kavers šķiet atbaidošs (salīdzinājumā ar oriģinālu).

 • Intars (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Bilde gan ir no zviedru Shining :D