Six Feet Under - nepiedalās Satans Convention festivālā

Satans Convention notiek jau 12. decembrī Vācijas pilsētā Lengerihā.

Minētajā saietā pieteiktas arī Arch Enemy; God Dethroned, Taake, Deströyer666, Destruction, Abigail Williams, Triosphere, Unlight. Kas attiecas uz virsrakstā minēto Floridas (ASV) death-grave komandu, tad no viņu puses nupatās izskanējis paziņojums: "ka esam spiesti atvainoties un informēt savus fanus, un esam spiesti nepiedalīties Satans Convention saietā, jo festa lokālais promoters neatbild uz mūsu komunikāciju, uz mūsu emailiem un tiešajiem telefona zvaniem...". Tā lūk!

Bet Satans Convention ir tikai neliela daļa no regulārā "Burningstage" festivāla (http://www.burningstag...). Šim koncertam ir nākamie turpinājumi:

* 23.01.2010. "Winternoise Festival", pie Dortmundas, Vācijā... dalību ņems: Immortal, Kampfar, Desaster, Inquisition, Varg, Mathyr, Onheil, Darkened Nocturn Slaughtercult.
* 13.02.2010. "Winterfire Festival", Hessenhallene - Gīsene, Vācija. Piedalīsies: Die Apokalyptischen Reiter, Alestorm, Equilibrium, Napalm Death, Varg, Skyforger, Imperium Dekadenz.
* 13.03.2010. "Tomahawk Festival - a dance of blood", Hamma, Vācija. Ņem dalību: Gorgoroth, Obituary + bandas vēl tiks pieteiktas vēlāk.
* 10.04.2010 "Kings of Black Metal Festival 2010", Hessenhallene - Giessene, Vācijā. Piedalās: Immortal, Inquisition, Den Saakaldte, Darkened Nocturn Slaughtercult, Forgotten Tomb un citi, kas vēlāk tiks paziņoti.

===

Taču arī Six Feet Under nesēž bezdarbībā... Jau 2010. gada 19. janvārī šamējās komandas sniegumā klajā nāk "Graveyard Classics 3" disks ar dziesmu pārlikumiem (jeb "koveriem") zem "Metal Blade" leibla. Tajā ir skaņdarbi no citām atpazīstamām komandām, tātad...

01. A Dangerous Meeting - MERCYFUL FATE;
02. Metal On Metal - ANVIL;
03. The Frayed Ends Of Sanity - METALLICA;
04. At Dawn They Sleep - SLAYER;
05. Not Fragile - BACHMAN TURNER OVERDRIVE;
06. On Fire - VAN HALEN;
07. Pounding Metal - EXCITER;
08. Destroyer - TWISTED SISTER;
09. Psychotherapy - RAMONES;
10. Snap Your Fingers, Snap Your Neck - PRONG.
Paši no Six Feet Under par paveikto izsakās: "te ir dziesmas, kuras ir no heavy metal pirmsākumiem, un kurām mēs bijām fani- pirms sākām paši spēlēt. Un te ir dziesmas, kuras mums likās interesantas, kad mēs tās spēlējam "death groove" stilā".

Iepriekšējie diski no šās sērijas iznāca: "2" - 2004. gadā; bet "1" - vēl 2000. gadā. Bet Six Feet Under oriģinālās karamūzikas mākslas disks "Death Rituals" zem saules parādījās 2008. gadā.

Vienības vietne: www.sfu420.com

Komentāri: