SkaņuMežs atlaidīs ar....

Mūzikas un skaņu mākslas pasākumu organizētāji, biedrība Skaņu Mežs, gatavojas atvērt jaunu, pastāvīgu projektu- telpu Miera ielā 12, kura apvienos mūzikas ierakstu veikalu, nelielu koncertu un izstāžu norises vietu un kafejnīcu.

Šāda centriņa esamība ļaus biežāk rīkot mazizmēra novatoriskas mūzikas koncertus, prezentēt skaņu mākslas darbus un uzturēt pieejamu platformu informācijas apmaiņai un izplatīšanai. Programmā arī plānotas skaņu mākslas un mūzikas darbnīcas dažādām auditorijām, kā arī lekcijas un tikšanās ar pazīstamu neatkarīgo izdevniecību pārstāvjiem.

Ar uzmanību ir izraudzīti ieraksti, kas būs iegādājami mūzikas veikaliņā kā vinila, tā kompaktdisku formātos. Tā ir visdažādākā mūzika, ietverot svaigākās aktualitātes novatoriskajā popmūzikā, laikmetīgo klasiku, elektroniku un skaņas eksperimentus, pasaules mūziku un citus aktuālus žanrus. Mūziku, kas tiks izplatīta Skaņu meža veikaliņā, vieno uzdrīkstēšanās, kvalitāte un radošums.

Tā tiek atlasīta no respektablākajām novatoriskās mūzikas izdevniecībām, tostarp: Type, Warp Records, Not Not Fun, Drag City, Southern Lord, Staubgold, Honest Jon’s Records, Domino Records, Cronica, Entr`acte u.c. Veikalā būs pieejami arī interesanti latviešu un līdz šim Latvijā neizplatītu Austrumeiropas mūziķu ieraksti.

Atklāšanas pasākumā sestdien, 2. aprīlī, kas sāksies 18:00, skanēs Santas Ratnieces un Ērika Ešenvalda mūzika, dīdžejos elektronikas meistars Dunian, uzstāsies digitālais mūziķis Mārtiņš Roķis, kā arī apvienības „Orbīta” pārstāvis Artūrs Punte, tādējādi demonstrējot plašo spektru mūzikas kāda būs dzirdama Skaņu meža telpā.

Kafejnīcas interjeru veidojusi māksliniece Evelīna Deičmane un dizainere Liene Drāzniece.

www.skanumezs.lv

Komentāri:

  • (dethecrator) @ 24.12.2011 - 03.33

    O bļa, šitādu jau sen vajadzēja! Miera iela 12 — tas ir tur pie kapiem?

  • Dainis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Nē - tas ir ļoti tuvu Brīvības ielai.