SKYFORGER atklās koncertsezonu Liepājā

Smagas kalējziņas: apvienība SKYFORGER 24. maijā pamēģinās nobrucināt Liepājas klubu "Fontaine Palace" savā gada pirmajā koncertā. Programmā plānojoties dikti daudz vecā materiāla no tādiem klasiskiem albumiem kā "Semigalls' Warchant" un Kauja Pie Saules". Black metal faniem - ieteicams pasākums!

Tālāk no preses relīzes:

Sestdien, 24. maijā Liepājā, pirmo "Līvas ciema svētku" dienu noslēgs SKYFORGER uzstāšanās ar smago programmu, veidotu pamatā no agrīnajiem albumiem, kluba "Fontaine Palace" telpās. Iesildīs smagā metal grupa no Itālijas "Carved", sākums pl. 23.00, biļetes no 5 eur jau drīz "Biļešu serviss" kasēs.


Informācijai: 2014. gada 24. un 25. maijā Liepājas ostas promenādē norisināsies ikgadējie "Līvas ciema svētki", kuros apvienota tradicionālā kultūra, amatniecība, tautas mūzika, folklora, radošums, vēsture un mūsdienīga tās interpretācija. Šogad „Līvas ciema svētku” veidotāji tirgū kā vadmotīvu izvēlējušies vienu no latviešu daiļamatniecības nozarēm – godā ceļot dzintaru un dzintara meistarus, kuri īpaši izveidotajā "Dzintara ielā" gan izrādīs savus darbus un dalīsies zināšanās un prasmēs, gan ļaus ikvienam apmeklētājam izmēģināt roku dažādos dzintara apstrādes meistarstiķos.

Īpaša uzmanība tiks veltīta tautas mūzikai – abas dienas promenādē "Līvas ciema svētkus" kuplinās un svētku noskaņu ar akustisku skanējumu radīs tautas mūzikas kapelas, ansambļi, apvienības, individuāli izpildītāji un ielu muzikanti no visas Latvijas, kā arī viesi no kaimiņvalsts Lietuvas – grupas "Ugniavijas" un "Marga muzika".


Vairāk par "Līvas ciema svētkiem": http://www.liepajaskultura.lv

http://www.fontainepalace.lv
http://www.skyforger.lv

http://www.youtube.com/watch?v=QVoxFTgLMqc

http://www.youtube.com/watch?v=wpWt1WkOUL4

 

 

Komentāri: