SKYFORGER: "Deviņgalvis" (papildināts 27.4. vakarā)

Kopš 22. aprīļa apritē ir vienības trešā dziesma "Deviņgalvis" no gaidāmā "Kurbads" albuma, bet 26. aprīlis ir Černobiļas AES gaisā paraušanas datums, tamdēļ... Un atgādināsim - 8. maijā: lielkoncerts "Sapņu Fabrikā", kur jau pilnībā tiks prezentēts tagad klajā nākošais lieldisks. Un - ziņa faniem no Liepājas.

--- Papildināts 27.4.10. vakarā ---
Autobuss arī no Liepājas!

Info visiem Liepājas puses faniem. Tiek organizēts autobuss uz 8.maija koncertu Rīgā.
Pieteikties var pie org. vārdā - Ingus Kils, Tel. 29 113 762

Izmaksas uzzinās tad kad būs zināms cik būs daudz braucēju.
Jo vairāk pieteiksies, jo zemāka cena.
Ja nebija vēlmes kratīties ar sab. transportu un nav mašīnas, tad šis ir ideāls veids kā apmeklēt koncertu. Pēc koncerta brauc atpakaļ uz Liepāju.

Metāls busā skanēs!!

--- Papildināts 26.4.10. rītā ---
Ziņo menedžments...
Informācija visiem faniem, kas gribēja šodien plkst 15.00 doties uz veikalu "Randoms" iegādāties jauno albumu un pie viena dabūt kādu autogrāfu uz tā. Reizēm dzīvē ne viss notiek tā kā ieplānots.

Diemžēl šis pasākums ir jāatceļ, jo sakarā ar Islandes vulkāna darbības izraisīto haosu avio satiksmē, ir izveidojies haoss arī pasta pārvadājumu darbībā, daudzi sūtījumi ir iestrēguši uz nenoteiktu laiku un pagaidām jaunais CD nav nokļuvis līdz Latvijai. Līdz ar to - šodien Randomā jaunais albums netiks pārdots un autogrāfu stunda nenotiks.

Tad kad albums būs pieejams Randomā un citos veikalos, tas tiks paziņots tepat atsevišķi. Pavisam noteikti CD varēs iegādāties albuma prezentācijas koncertā 8.maijā. Paldies par sapratni.

22. aprīlī SWH Rock ēterā vakara programmā "21.roksimts ar Arti Dvarionas" grupa SKYFORGER atdeva klausītāju vērtējumam trešo dziesmu no jaunā albuma – kompozīciju "Deviņgalvis".

--- AUDIO ---

8.maijā - viss notiek! "Skyforger" aicina uz albuma prezentācijas lielkoncertu, kas ar transporta un loģistikas firmas "Kurbads un Ko" lielu atbalstu notiks "Sapņu fabrikā".

Šī būs grupas pirmā uzstāšanās šogad Latvijā. Kā īpašie viesi uzstāsies viena no labākajām zviedru viking metal grupām "Månegarm" un pašmāju black metal apvienība "Ocularis Infernum". Biļešu cena no 6 Ls, tās var iegādāties "Biļešu servisa" kasēs un internetā: http://www.bilesuservi...
Koncerta vērienīgākais atbalstītājs radio ēterā - Radio SWH Rock 89.2!

Laikraksta "Diena" pielikumā žurnālā "SestDiena" ir lasāma intervija ar "Skyforger", pie viena - arī ieskats Latvijas smagās mūzikas vēsturē. Žurnāls tirdzniecības vietās būs nopērkams līdz 30.aprīlim.

Vairāk informācijas par jauno albumu "Kurbads" un prezentācijas koncertu var atrast grupas mājaslapā: http://www.skyforger.lv "

Komentāri:

  • alkāns (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    makans klucis!!