SKYFORGER godinās Latviju - koncertā 16. martā

Runa ir par koncertu "Par Latviju", kas paredzēts pavisam drīz - jau 16. martā. Līdzās SKYFORGER "Sapņu fabrikas" hallē būs arīdzan AUĻI, RELICSEED, kā arī viesi no Lietuvas - DIKTATŪRA.

Pilnā ziņa sekojoša...

2012. GADA 16. MARTĀ "SAPŅU FABRIKĀ" NOTIKS KONCERTS "PAR LATVIJU!"
 

Piektdien, 16. martā plkst. 19.00 mūsdienu kultūras centrā "SAPŅU FABRIKA", atzīmējot tā desmit gadu darbības jubileju, notiks koncerts ar nosaukumu – "PAR LATVIJU".
 

Koncertā piedalīsies: folkmetāla grupa “Skyforger”, dūdu un bungu mūzikas kolektīvs “Auļi”, smagā metāla grupa “Relicseed” un viesi no Lietuvas – rokgrupa “Diktatūra”.

Katru gadu marta mēnesī Latvijā notiek karavīru piemiņai veltīti pasākumi, kas simbolizē latviešu neremdināmo vēlmi pēc brīvības un neatkarības.


Tāpēc ikviens – jauns vai vecs – tiek aicināts šajā dienā apmeklēt koncertu un ar savu klātbūtni kopīgi godināt latviešu varoņus, kuri pašaizliedzīgi cīnījās un kara laikā aizstāvēja savu Tēvu mājas.

Ieeja kultūras centrā "Sapņu Fabrika" (Lāčplēša ielā 101) no plkst. 18.00, pasākuma sākums plkst. 19.00. Biļetes iepriekšpārdošanā www.bilesuserviss.lv, kā arī visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās.

Šobrīd biļetes pieejamas par 5 Ls, tuvojoties koncertam, biļešu cena pieaugs.

Biļetes iegādājamas: http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika/cits/?concert=100459

http://www.youtube.com/watch?v=mEVy832bR9M

Komentāri: