SKYFORGER izlaiž video "Nekas nav aizmirsts"

Latvijas zināmākā trakmetāla brigāde ar nosaukumu "Debesu kalēji" jeb SKY FORGER izrādās ir rosījušies pa apakšzemes gaņģiem, un saistībā ar nule apritējušiem Latvijas 100 Saules riņķiem, piedāvā jaunu video "Nekas nav aizmirsts".

No preses relīzes...

SKYFORGER Latvijai simtgadē dāvina dziesmas "Nekas nav aizmirsts" videoklipu, kas ir mūziķu veltījums Latvijas simtgadei!

Režisores Kristīnes Neikenas domas:

"Video mērķis ir atgādināt, ka “nekas nav aizmirsts” Latvijas vēstures kontekstā, un tas klipā tiek parādīts caur smagajiem vēstures posmiem un cīņām, kas izkarotas. Skatītājam vēstījumu caur emocionālo prizmu izdzīvot palīdz galvenā varone – sieviete, kuras lomā iejūtās jaunā, perspektīvā aktrise Maija Arvena. Viņa video laikā caur emocijām simboliski izstāsta Latvijas valsts likteņgaitas – piedzimšanu, cerību, kritumus, sāpes, atdzimšanu un spēku, ko ataino caur Latvijas dabai raksturīgām vietām, vidi un notikumiem." 

Grupas vokālists Pēteris Kvetkovskis: 

"Šo video Latvijas simtgadē gribam veltīt kā mūžīgu piemiņu visiem tiem cilvēkiem, kuru dzīves salauza neskaitāmie kari, kas gājuši pāri mūsu zemei, un tiem, kuri ziedoja savas dzīvības, lai nākamās paaudzes kādreiz beidzot varētu dzīvot brīvi un laimīgi neatkarīgā Latvijā. Vēsture mīl atminēties spilgtākās laikmeta personības, pat arī lielākos neģēļus, kamēr simtiem un tūkstošiem "parasto" cilvēku vārdi sen ir izdzēsti no atmiņām un nogrimuši vēstures dzīlēs nevienam nezināmi - par šiem cilvēkiem arī ir mūsu dziesma, viņu piemiņai!"

Klipa režisore – Kristīne Neikena

Operatori – Mārtiņš Eglītis un Tomass Beķeris

Māksla – Elza Bukuma

Montāža – Mārtiņš Lazdāns

Aktrise : Maija Arvena 

https://www.youtube.com/watch?v=UD04RxYsM54

www.skyforger.lv

Komentāri: