SKYFORGER jaunā albuma 'SENPRŪSIJA' prezentācijas koncerts

Beidzot arī karametāliski jaunumi no SKYFORGER puses! Pēc apaļiem 5 Saules riņķiem šie pašmāju metālisti ir atkal iznākuši no saviem tumšajiem pagrabiem, kur ar daudz alus kausu un leģētu dzelzs stīgu palīdzību ir atkal ticis iekalts jauns skaņu ieraksts!

Seko preses informācija:

Piektdien, 15.maijā, Rīgā, klubā "Sapņu Fabrika" (Lāčplēša 101) ekskluzīvā koncertā latviešu pagan metal grupa SKYFORGER prezentēs savu jauno albumu "Senprūsija"!

Pasākuma īpašie viesi būs slavenākā igauņu pagan black metal grupa THARAPHITA, kuri Latvijā nav uzstājušies jau veselus 13 gadus (!); kā arī pašmāju folk metal apvienība GREEN NOVICE.

Biļetes var iegādāties: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1506

SKYFORGER invites everyone to new album "Old Prussia" Latvian release concert on 15th May in Riga, Latvia. Special guests: Tharaphita (Estonia) and Green Novice (Latvia).

„SENPRŪSIJA”

Smagās mūzikas mīļotājiem Latvijā, gan arī visā pasaulē Skyforger vārds jau sen ir labi pazīstams ar savdabīgo latviešu folkloras un heavy metal sakausējumu. Pēc 5 gadu ražīga darba grupa savus fanus šonedēļ iepriecināja ar sengaidīto jauno albumu, kuram nosaukums tika dots - "Senprūsija"!

https://www.youtube.com/watch?v=Z9MlKLPOAnQ

Tas būs jau sestais grupas pilnformāta veikums, un kā parasti tas ir konceptuāli veidots - veltījums trešajai, jau sen izmirušajai Baltu tautu - prūšiem. Albumā ir iekļautas 12 dziesmas par prūšu varonīgajām brīvības cīņām pret Teitoņu Ordeni (1260 -1274), viņu tradīcijām, senajiem dieviem, dzīvi un nāvi. Albumu no 6.aprīļa izdod vietējā izdevniecība "Thunderforge Records".

Grupas vokālists Pēteris saka:


"Senprūsija" ir veltījums senajai baltu tautai Prūšiem, kuri gadsimtu laikā ir iznīcināti kopā ar savu unikālo kultūru. Es domāju, ka mums atlikušajiem baltiem, latviešiem un lietuviešiem, ir ļoti svarīgi nepazaudēt un neaizmirst šo savu kopējās vēstures posmu, tāpēc mēs uzskatījām par svarīgu izveidot šādu albumu.

Runājot par albuma vāciņa bildi, doma bija parādīt, ka viss, kas palicis pāri no kādreiz varenās prūšu tautas, ir kauli (arheoloģiskajos izrakumos) un daži artefakti, viss pārējais ir zudis nebūtībā.


SENPRŪSIJA dziesmu saraksts:

1. Ei skīja, skīja
2. Senprūsija
3. Sudāvu jātnieki
4. Tagad vai nekad
5. Herkus Monte
6. Rāmava
7. Lepnums un spīts
8. Divi brāļi
9. Melnās buras
10. Nekas nav aizmirsts
11. Rituāls
12. Zem Lietuvas karogiem

Visu pagājušo gadu un šo pavasari Skyforger mērķtiecīgi strādāja studijā pie ieraksta noslīpēšanas, un Latvijā ar koncertiem pēdējo reizi uzstājās krietni pasen - pagājušajā rudenī. Īpaši par godu šim prezentācijas koncertam Skyforger plāno sagatavot arī vairākus muzikālus pārsteigumus, kurus saprotamu iemeslu dēļ vēl nevar izpaust.

https://www.youtube.com/watch?v=SfBzKoMiGi4


Tāpēc visi ir laipni aicināti to piedzīvot paši savām acīm 15.maijā, Sapņu Fabrikā, Lāčplēša ielā 101 - pirmajā Skyforger koncertā Latvijā 2015.gadā!

Durvis atveras: 18.00
Pirmā grupa: 19.00
Koncerta beigas: ~23.00 (lai var paspēt uz pēdējiem transportiem)


BIĻEŠU INFORMĀCIJA:

Biļetes var iegādāties internetā vietnē: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1506

Pirmās 100 biļetes par īpašu / fanu cenu: € 9 !
Nākamās 300 biļetes par € 12, jeb par šo cenu pārdošanā līdz 1. maijam
Pēc tam € 15 līdz koncerta dienai
Koncerta dienā - dārgāk par € 15


RESURSI INTERNETĀ:

SKYFORGER
http://www.skyforger.lv/
https://www.facebook.com/skyforgerofficial

THARAPHITA
http://www.tharaphita.ee/
https://www.facebook.com/Tharaphita

GREEN NOVICE
https://www.facebook.com/greennovice

Komentāri: