SKYFORGER - "Kurbada" lielais koncerts 8. maijā

Jau ziņots - pašmāju folk / pagan metal vienība SKYFORGER jau 26. aprīlī caur "Metal Blade Records" palaiž klajā jauno "Kurbads" lielriņķi. Nu pienācis brīdis ziņai par pat par diviem pašmāju pasākumiem diska prezentācijas ietvaros. 8. maijā - lielais uznāciens "Sapņu fabrikā", bet pirms tam - 9. aprīlī ir tikšanās ar faniem un diska noklausīšanās "Melnās Piektdienas" klubā.

Tālāk ... kā paši vēsta:

"Sestdien, 8.maijā, Rīgā, klubā "Sapņu Fabrika" (Lāčplēša 101) ekskluzīvā koncertā latviešu folk / pagan metal grupa SKYFORGER prezentēs savu jauno albumu "KURBADS". Pasākuma īpašie viesi būs viena no slavenākajām zviedru viking metal grupām MÅNEGARM un pašmāju black metal apvienība OCULARIS INFERNUM.

Biļetes var iegādāties visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās, pagaidām cena tikai 6 Ls!
Tiešais links biļešu iegādei: http://www.bilesuservi...

Koncerta galvenais informatīvais atbalsts radio viļņos: Radio SWH Rock, 89.2 FM.
Sadarbībā ar Radio SWH Rock nākamo pirmdien, 29. martā, vakara programmā "21.roksimts ar Arti Dvarionas" tiks pirmatskaņota otrā dziesma no jaunā albuma "Kurbads". Sekojiet līdz arī citām ziņām par gaidāmo koncertu Radio SWH Rock ētērā.

"NESĒDI MĀJĀS, NĀC PALĪGĀ KURBADAM UZVEIKT DEVIŅGALVI!"

Smagās mūzikas mīļotājiem Latvijā, gan arī visā pasaulē Skyforger vārds jau sen ir labi pazīstams ar savdabīgo latviešu folkloras un heavy metal sakausējumu. Grupa fanus šogad sola iepriecināt ar sengaidīto jauno albumu, kura nosaukums ir "Kurbads". Visu pagājušo gadu grupa mērķtiecīgi strādāja Ogrē, studijā "Lauska" pie ieraksta noslīpēšanas un Latvijā ar koncertiem pēdējo reizi uzstājās krietni pasen - pagājušajā vasarā.

"Kurbads" būs jau sestais grupas albums, arī šoreiz konceptuāli veidots - veltīts senajai latviešu varoņteikai par ķēves dēlu, kurš ir apveltīts ar milzīgu spēku, dodas pasaulē un cīnās ar dažādiem mošķiem. Ieraksts visā pasaulē tiks izdots sadarbībā ar prominento ASV ierakstu kompāniju Metal Blade Records.
Jaunais albums Eiropā būs pieejams no 26.aprīļa, bet Ziemeļamerikā – no 11.maija.

---

Metal Blade pirmsākumi rodami pirms 28 gadiem, un tieši šeit savus pirmos ierakstus izdeva pasaulslavenās grupas Metallica un Slayer. Arī tagad Metal Blade ir joprojām vieni no līderiem savā jomā, izdodot daudzu pazīstamu smagā metāla grupu ierakstus, piemēram, grupu Amon Amarth, Cannibal Corpse, Bolt Thrower, Behemoth, King Diamond, Six Feet Under albumus, kā arī veidojot desmitiem jauno heavy metal censoņu daudzsološās karjeras.

---

Koncerta īpašo viesu statusā Latvijā pirmo reizi uzstāsies viena no pazīstamākajām viking metal grupām pasaulē – Månegarm.

Grupa dibināta 1995.gadā Nortaljē, Zviedrijā un kopš tā laika puiši ir jau izdevuši sešus pilnformāta albumus, kuros vērojama seno zviedru sāgu atdzīvināšana modernā veidolā.

---
Muzikālais materiāls pamatā ir ātrs, melodisks folk / black metal zviedru valodā ar ļoti savdabību vijoles pielietojumu, kas izceļ Månegarm no pārējām līdzīgi spēlējošām apvienībām. Papildus tam grupas stiprā puse ir patiešām teicams vokālists, kurš spēj izdziedāt pat visaugstākās notis! Grupas nosaukumu grupa skaidro ar skandināvu mitoloģijā bieži sastopamo maģiskā vilka terminu. Koncertā Rīgā Månegarm izpildīs savas labākās dziesmas no visiem albumiem.

---
Pasākumu atklās vietējā black metal grupa Ocularis Infernum, kura pašlaik gatavo materiālu jaunam, savam pirmajam albumam, ko plāno ierakstīt šovasar. Ocularis Infernum sāka savu darbību 2002.gadā kā raw black metal projekts. Savas pastāvēšanas laikā grupa ir spējusi uzvarēt konkursā kā labākā jaunā smagās mūzikas grupa, aktīvi koncertēt Baltijas valstu mērogā, kā arī izdot EP jeb mini albumu, nosauktu grupas vārdā - "Ocularis Infernum".

Laika gaitā, mainoties grupas sastāvam un kopīgajām idejām, muzikālais stils arī ir vairakkārt mainījies, sākumā uz melodiskāku un pēc tam tumšāku skanējumu. Sapņu Fabrikā pirmo reizi ekskluzīvi tiks izpildītas kompozīcijas no jaunā albuma.

---
Īpaši par godu prezentācijas koncertam grupa Skyforger plāno sagatavot arī vairākus muzikālus pārsteigumus, kurus saprotamu iemeslu dēļ vēl nevar izpaust.
Tāpēc visi ir laipni aicināti to piedzīvot paši savām acīm 8.maijā, Sapņu Fabrikā, Lāčplēša ielā 101 - pirmajā Skyforger koncertā Latvijā 2010.gadā!

Durvis atveras: 17.30
Pirmā grupa: 18.20
Koncerta beigas: ~23.00
(lai var paspēt uz pēdējo sabiedrisko transportu)

---
Saites internetā:
http://skyforger.lv
http://www.myspace.com...
http://www.manegarm.com
http://www.myspace.com...
http://www.myspace.com...

BIĻEŠU INFORMĀCIJA:

Ņemot vērā ekonomisko situāciju valstī, ir padomāts par draudzīgām ieejas cenām! Biļetes jau var iegādāties iepriekšpārdošanā; cena ir sākot no 6 Ls, koncerta dienā 10 Ls. Pieejamas arī limitēts skaits sēdvietu divās VIP zonās, cena 15 - 20 Ls (skat. plānojumu).

Biļetes var iegādāties visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās, pilnu sarakstu skatīt šeit: http://www.bilesuservi...

Atsevišķās tirdzniecības vietās tiek piemērota pakalpojuma maksa:
a) Juglas centrā un DUS "Statoil" 1 Ls, (ieskaitot PVN) katram pirkumam.
b) REKLAMARKET tirdzniecības vietās 0,50Ls + PVN katram pirkumam.

Komentāri:

 • Church Burner 665 + 1 (Church_Burner) @ 24.12.2011 - 03.33

  hell yeah! Vienīgi žēl, ka būs jāklausās tas knislis Dvarionas, lai dzirdētu to jauno songu. Fak - Terzen - tev jānāk atpakaļ!

 • Raitis Sametis (sametis) @ 24.12.2011 - 03.33

  Terzens - nenāks atpakaļ, Gustavs ir savā vietā!

 • azisnomarsa (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Ellē jā, sen nav puiši redzēti dzimetenē. Nevaru sagaidīt koncertus, tas būs kaut kas fantastisks, jo visas 3 dziesmas, ko esmu dzirdējis no jaunā albuma ir super. Īpaši patika Deviņgalvu Pūķis, ko viņi spēlēja zvērā pagājušajā gadā.

 • Mušmire (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  faking great!

 • (Bestial_Warfucker) @ 24.12.2011 - 03.33

  Dragā tik tālāk dzelžos uz priekšu bez kompromisiem... šoreiz cīņā pret deviņgalvi.

 • Sidlavs (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Izcili! Un tikai 6 Ls. Ka tik man galva nenoskrūvētos nost jau pēc Månegarm.

 • Helvijs Fleiss (Throner) @ 24.12.2011 - 03.33

  Tikai dēļ šiem "Månegarm" un varbuut veel okulaarus pacholeet...tachu skajus so so...ne iipashi aizrauj varbuut tik deel jaunaa albja...:)

 • knaggis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  un protams bez suudaina okularis infernum nu nekaadi nevareeja ne! luk taadu meeslojumu deel vien nav veerts iet uz 8 maja prezentaaciju

 • Church Burner 665 + 1 (Church_Burner) @ 24.12.2011 - 03.33

  A kāpēc 8. maijā nevis 9. maijā? :)