SKYFORGER - pieminēs visus varoņus 11. novembrī

SKYFORGER un Sia Radikal ar īpašu patriotisko programmu uzstāsies divos kopējos koncertos Rīgā un Liepājā.

Saņemtas sekojošas ziņas...

Arī novembrī risināsies smagas kaujas... Rīgas centrā!

Un tas būs par godu Bermonta sagrāves gadadienai.

Koncertu 11. novembrī Rīgā, Strēlnieku laukumā Lāčplēša dienas pasākumu ietvaros pl. 19.00 atklās dažādas folkmūzikas kopas (Vilki, Vilkači, Skandinieki), bet vēlāk ar ar smagajām programmām uz skatuves kāps Sia Radikal un pagan metal grupa Skyforger.

Ieeja te brīva, nepalaidiet garām!

18. novembrī Latvijas neatkarības proklamēšanas gadadienā abas grupas uzstāsies Liepājā, klubā Fontaine Palace, sākums pl. 22.00

Biļetes uz šo koncertu var iegādāties "Biļešu Serviss" kasēs, kā arī pasākuma dienā kluba kasē.

www.skyforger.lv

Komentāri:

 • Nameda (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Liepājas rokmūzikas un smagā metāla faniem 18. novembrī gaidāmi patiesi svētki, jo bez ierastajām svētku norisēm pilsētā, vakarā "Fontaine Palace" klubs ir sarūpējis slavenās pagan metal grupas "SKYFORGER" koncertu. Par neseno Krievijas turneju, ģitāristiem un nākotnes plāniem interesente Nameda Astašova sarunājas ar grupas līderi Pēteri Kvetkovski.

  http://www.rekurzeme.l...

 • Nameda (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Tiem, kuri netiek uz Strēlnieku laukumu-
  http://www.draugiem.lv...

 • Nameda (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  TAS,KAS LINKĀ:
  Skyforger Lāčplēša dienā uzstāsies LTV1 tiešraidē
  2011.gada 11.novembrī – Lāčplēša dienā, pagan metal grupa SKYFORGER akustiski uzstāsies Latvijas Televīzijas 1.kanāla (LTV1) Brāļu kapu ansambļa restaurācijai veltītā tiešraidē, kura sāksies plkst.18:30

  Uzreiz pēc tiešraides SKYFORGER uzstāsies Strēlnieku laukumā pie Okupācijas muzeja plkst. 21.30 ar savu smago programmu. Koncerts pie muzeja sākas jau plkst. 19.00 ar folkloras kopu priekšnesumiem, ieeja brīva!

  TV skatītājiem būs iespēja iepazīt būtiskus vēsturiskus notikumus par to, kā radās Brāļu kapu veidošanas iecere un kā notika ansambļa celtniecība, kā Padomju laikā vajadzēja gudri nosargāt kultūras pieminekli un kā mums arī šodien Latvijā uzturēt dzīvu nacionālo varoņu ideju.

  Studijas diskusijās runās par Brāļu kapu atjaunošanas, uzturēšanas un restaurācijas darbiem. Latvijas televīzija aicina skatītājus piedalīties ziedojumu akcijā, kas veltīta Rīgas Brāļu kapu ansambļa restaurācijai.