SLAYER: briest "Live Intrusion" dvd

Vispār jau šis ir pazīstams darbs no komandas puses, 1995. gadā videokasetē iznākušais koncertieraksts tagad vēlreiz tiks izdots nu jau tagadējā - 'dvd' - formātā.

Tā parādīšanās zem šīs saules paredzēta 16. augustā Lielbritānijā, tā paša mēneša 27. datumā - arī visā pārējā Eiropā.

Video uzņemts SLAYER albuma "Divine Intervention" atbalsta tūres laikā, kad dotais koncerts risinājās 1995. gada 12. martā “Mesa Amphitheater” zālē Mesas pilsētā Arizonas štatā (ASV). Tajā skan rinda nu jau klasiskie komandas uzgrāvēji - kā "Hell Awaits", "Raining Blood", "At Dawn They Sleep" un citi. Līdzās pārējiem ir arī VENOM koveris "Witching Hour", kura atskaņošanā ņem dalību arī Kriss Kontoss un Robs Flinss no MACHINE HEAD.

Šis jau ir nākamais darbs pēc 2009. gada "World Painted Blood" diska, kas vēl tai Saules Riņķī pirmajā nedēļā pēc iznākšanas iekļuva arī "Billboard" top 20 sarakstā, un šis disks pasaulē aizpārdots jau 3 miljonu eksemplāru skaitā. Tā teikt, darbs aiz darba.

Arīdzan koncertu frontē nav klusuma. "Sonisphere" ietvaros šajā vasarā Eiropā risinās rinda koncertu, bet uz rudeni jau salāgota "The American Carnage Tour 2010 Part II", kur uzdarbosies SLAYER, MEGADETH, ANTHRAX bandas. Septembra un oktobra ASV datumi lasāmi: http://www.slayerized....

Vairāk info: www.slayerized.com

Komentāri:

  • kretīns (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    SLAYERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!

  • Church Burner 665 + 1 (Church_Burner) @ 24.12.2011 - 03.33

    No Immortal noskatījušies?

  • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Jāsaka,' dvd' izdot šodien nav nekāda māksla... drīzāk jau standarts. Varētu arī pašmāju "Metalshow.lv" organizētāji izdot gaišāko ("tumšāko"!!!) epizožu apvienojumu minētajā formātā.