Slayer - demaršs

Jaunais gads atnācis ar ne tik labām ziņām. Nē, nomiris no "baigā gala" neviens nav, bet Slayer bandai spiestā kārtā sašaurinās tuvāko koncertu saraksts.

Slayer mūziķiem secen ies iepriekš izziņotā "American and Canadian Carnage" tūre ar Megadeth un Testament vienībām, kā arī uznācienu sērija Eiropā šā gada pavasara laika posmā. Tas viss tamdēļ: basģitārists un reizē arī vokālists Toms Araija vēl aizvadītā rudens Austrālijas - Jaunzēlandes- Japānas koncertos iedzīvojies progresīvā radikulītā. Kas nu jau izpaužas agresīvās sāpēs un muskuļu spazmās.

Sāpes mūziķim sākās pieminētajā rudenī, taču varonīgi turpinājis reizē ar kolēģiem drebināt karsēju prātus koncertos. Vien papildus masāžas seansi tika veikti turpat uz vietas (ārsts pieaicināts līdzi uz tūres pavadīšanu). Taču šajā ziemā slimība progresējusi, un nu jau nepieciešama ir stacionāra palīdzība Kalifornijā kādā no klīnikām.

Slayer menedžeris Riks Seils nesenā intervijā pavēstījis "Toms saņem dažādu medicīnisku palīdzību, apmeklē procedūras, un - iespējams- mēneša (janvāra) beigās būs nepieciešama kāda operācija." Tiek runāts: gaidāmā operācija ir disektomija ar piededzināšanu, kas nav kaitīga vispārējai veselībai un ir ar lielu iespēju pēcāk izveseļoties ātrā tempā.

Bet koncertu aģenti strādā pie "American and Canadian Carnage" tūres datumu pārskaņošanu, saprotams, viss risinās steidzīgi un drudžaini. Un jau pavēstīts: iegādātās biļetes būs derīgas uz pārnestajām koncertu dienām. Riks Seils saka: "Toma veselība mums ir prioritārā lieta, un tas notiksies".

Vietnes: http://www.slayer.net/... un http://www.myspace.com...

Komentāri:

  • Janka (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Un kā ar vasaras koncertiem? Vai nevar sanākt tā, ka "Big Four" uzstāšanās Polijā un Čehijā tomēr nenotiek?

  • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    cer- atveseļoties