SLAYER izlaiž jaunu dziesmu un zēvelēs BRUTAL ASSAULT!

Un tā, beidzot pēc kāda ilgāka laika (precīzāk: pēc 5 gadiem) slavenā amerikāņu thrash metal brigāde SLAYER izlaidusi jaunu dziesmu, kas ir priekšvēstnesis jaunajai platei, kā arī sajūsmas pilni saucieni atskanēja no Čehijas puses, jo grupa ir apstiprināta kā BRUTAL ASSAULT 19 headlaineri!

Jāsāk uzreiz ar priecīgāko ziņu. Pēdējās nedēļas laikā čehu festivāla menedžeri mocīja tautu uzdodot nelielu mīklu, kas gan varētu būt paši galvenie stāri uz šogada skatuves. Tika publicēta vēstule, kur gan nebija parakstu, bet dotas nelielas norādes, pēc kurā varēja spriest, ka a) nav no Eiropas b) šis būšot pēdējais koncerts Eiropā šogad. Pēc sparīgām diskusijām forumos un facebook plašumos, tika secināts, ka tas nebūs neviens cits, ka SLAYER! Ziņas vakar tika arī pozitīvi apstiprinātas ar BA komentāru, no kura var saprast, ka viņu sapnis ir beidzot diezgan tuvu tā realizācijai, jo SLAYER uzstāsies pirmo reizi šajā slavenajā metāla festivālā.

"Today Brutal Assault reaches its big milestone. We are very pleased and extremely proud to announce that legendary thrash metal band SLAYER will headline Brutal Assault Festival 2014! 
At the Brutal Assault Festival there has not been other more desired band than SLAYER and  age-old dreams of many BA fans and organizers are finally coming true.
For many fans SLAYER is the most influential metal band on the planet and we are very happy to welcome this legendary metal band as a headliner of this year’s edititon. The SLAYER confirmation is also a BIG thank you to all loyal BA supporters!" 

Jāsaka, ka SLAYER pēdējo pāris gadu laikā ir piedzīvojuši diezgan lielas turbulences savā sastāvā, jo finansiālu nesaskaņu dēļ aizgāja bundzinieks Dave Lombardo, un pirms gada aizsaulē aizgāja Slayer kreatīvais motors, ģitārists Jeff Hanneman (indīga zirnekļa kodiens rokā ar sekojošām komplikācijām). Līdz ar otro, diemžēl oriģinālais sastāvs ir izmainījies uz neatgriezenisko pusi. Bungas tagad pārvalda bijušais 90to gadu bundzinieks Paul Bostaph, un kā ģitārists ir pieaicināts neviens cits kā slavenais EXODUS līderis Gary Holt!

Apstākļu sakrītības pēc tieši šodien SLAYER uzstājoties Golden Gods Awards ceremonijā debitēja jaunu kompozīciju "Implode" no jaunā albuma, kurš dienas gaismu ieraudzīs šogad. Jāsaka, ka viss ir kā parasti, Slayer paliek uzticīgi sev - thrash metal bez kompromisiem! Cerams, ka to varēs arī baudīt BRUTAL ASSAULT uzstāšanās laikā. Visiem Slayer faniem - no Rīgas tiks organizēts autobuss, pilnu informāciju meklējiet tepat Karametālā.

www.brutalassault.cz

www.slayer.net

http://www.youtube.com/watch?v=KhJ8u99gSgM

 

Komentāri: