Slepkavība pie “Melnās Piektdienas” nav saistīta ar metālistiem un smago mūziku

(Raksta Dethecrator) Apkopojot pieejamo informāciju, kļūst redzams — ārpus «Melnās Piektdienas» kluba notikusī šaušana un slepkavība - NAV saistīta ar smagās mūzikas aprindām.

Slepkavība notikusi naktī no 16. uz 17. septembri, kad nošauts 1984. gadā dzimis jaunietis, kurš pēc atgriešanās no ārzemēm dzimtenē darbojies izklaides sfērā. Pagaidām neidentificēts noziedznieks vairākas reizes izšāvis jaunā uzņēmēja virzienā un no notikuma vietas aizbēga. Ievainotais jaunietis no gūtajām vairākām šautām brūcēm miris. Iespējams, ka bojā gājušais ir kāds Aļiks Kalašņikovs, elektroniskās mūzikas DJ no Pļavniekiem.

Policijai ir vairākas versijas, kādēļ notikusi šī slepkavība, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Plašāka informācija gaidāma rīt, jo ir cerības, ka novērošanas kameras ierakstījušas notikušo. Neoficiāli tiek spriests — iespējams — šauts nevis no kaujas ieroča, bet gāzes pistoles, taču no praktiski nulles distances, kur pulvera sadegšanas gāzu izplūdes ātrums, temperatūra un spiediens ir pietiekami lieli, lai letālus bojājumus varētu nodarīt arī ar tukšām patronām (piemēram, izšaut acis vai saārdīt vēdera dobuma orgānus, ja cilvēks tiek sašauts vēderā).

Šī slepkavība nav saistīta ar metālistu kontrkultūras pārstāvjiem — traģiskajā naktī klubs bijis iznomāts cita stila pasākumu rīkotājiem. Pagaidām nav pilnībā vēl izslēgta arī iespēja, ka slepkavība notikusi saistībā ar kādu no blakus esošajiem citiem uzņēmumiem — kā zināms, bijušajā VEF teritorijā atrodas dažādi autoservisi, sīkas ražotnes, tirdzniecības firmu noliktavas u.c.

Arī kluba darbība nav ietekmēta: jau nākamajā naktī notika TRENDKILL METHOD jaunajam albumam veltīts pasākums, kurā spēlēja arī citas grupas.

Lai arī šoreiz nelaime, šķiet, būs gājusi smagajai mūzikai secen, jāatgādina — jau iepriekš vairākas grupas zaudējušas mūziķus ne tikai autokatastrofu dēļ (LĪVI), bet arī slepkavību rezultātā. Visvairāk liktenis šajā ziņā iecienījis DARK DOMINATION — šīs grupas sākotnējo bundzinieku 1998. gada vasarā ar nažiem nodūra urlas, bet 2004. gadā Frostmourn tika atrasts mežā pakārts. Par šo faktu tika ierosināta lieta, taču pēc tam izbeigta.

www.karametals.lv

Komentāri:

 • Arkādija (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Kas tas par terminu - "urlas"? Likās, ka jūs kā mēdijs tēmējat uz ko augstāku par "sētas" līmeni.

 • Raitis Sametis (sametis) @ 24.12.2011 - 03.33

  Godājama Arkādijam - varētu nākt priekšā ar priekšlikumu, kā savādak apzīmēt to samērā taisnvizienisku un treniņtērpos staigājošo individu kopumu? Un kuri pa reizei taisa to, ko citviet sauc par "panažovščinu" (kopā ar austrumu tautas 3-burtu vārdu kombinācijām)...

 • Arkādija (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Dotajā gadījumā - par slepkavām. Mūsu valodā ir pietiekoši daudz piemērotu vārdu, lai nebūtu jālieto barbarismi.

 • (dethecrator) @ 24.12.2011 - 03.33

  Urla ir barbarisms, piekrītu. Tādā nozīmē, ka šādas personas ir barbarismi paši par sevi, ne tik daudz tas vārds, kas viņus apzīmē!

 • Raitis Sametis (sametis) @ 24.12.2011 - 03.33

  Ir dzierdēts vēl viens vārds - "atsaldētie" ("otmorozki" krieviski).

 • shuba (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nu tachu tajaa vakaraa notika kaukaads tur drumunbass pasaakums!

 • Ķēniņš (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  imantiņ,mēs vēl tiksimies