SONISPHERE biļetes jau pārdošanā! (Polijas autobusa info) Papildināts!

Jau trešo gadu pāri visai Eiropai rit ceļojošs smagās mūzikas festivāls SONISPHERE! Pagājušogad tas bija zīmīgs ar to, ka vairākās festivāla pieturās kā galvenie miera traucētāji bija slavenais "BIG FOUR" jeb - Metallica, Megadeth, Slayer un Anthrax. Tagad zināmas arī 2011. gada galvenās komandas.

Daudziem faniem no Latvijas pērn bija iespēja redzēt visslavenākos pasaules smagā metāla dūžus Polijā, kad SONISPHERE bija iegriezies Latvijai vistuvākajā vietā - Varšavas lidostā Bemowo.

Šogad 10.jūnijā Polijas galvaspilsētā Varšavā pasākums notiks jau otro reizi. Pašlaik jau ir zināms, ka Polijas SONISPHERE festivālā kā galvenās zvaigznes piedalīsies britu heavy metal leģenda IRON MAIDEN!

Savu dalību ņems arī britu heavy rock'n'roll monstri MOTORHEAD un amerikāņi MASTODON. Visas grupas tuvākajā laikā neplāno spēlēt Latvijas tuvumā.

Pilns dalībnieku saraksts tiks papildināts laika gaitā, KARAMETĀLS noteikti par to informēs!

-----> Papildināts

Zīņo, kā Polijas Sonisphere festivāla sastāva papildinājums! Klāt nāk post-punk klasiķi Killing Joke no Anglijas un poļu heavy metal veterāni Hunter. KARAMETĀLS arī turpmāk informēs par visiem jaunumiem.

----->

Latvijas izklaides kompānija EVENTTRAVEL.LV visiem, kas grib piedzīvot šo vareno pasākumu un vērot šīs fantastiskās grupas savām acīm, piedāvā lielisku iespēju doties uz Polijas SONISPHERE festivālu draugu un līdzīgi domājošo pulkā - piedaloties braucienā uz koncertu un atpakaļ.

BIĻEŠU INFORMĀCIJA:

Biļetes braucienam, var iegādāties visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās, kā arī internetā: www.bilesuserviss.lv un www.bezrindas.lv. Biļešu cena - 35 Ls (tiek nodrošināta nokļūšana uz festivālu un atpakaļ uz Rīgu. Šajā biļetes cenā nav iekļauta koncerta biļete).

http://www.bilesuservi...

Organizatori piedāvā arī komplekta biļetes, kurās ir iekļauts brauciens + ieejas biļete koncertā (stāvvieta). Ieejas biļeti koncertā Jūs saņemsiet autobusā uzrādot komplekta biļeti.
Komplekta biļetes cena ir - 86 Ls.
Komplekta biļetes var iegādāties tikai līdz 05.06.2011 vai kamēr tās ir pieejamas. Vietu skaits ir ierobežots!

Brauc ar EVENTTRAVEL.LV un piedalies akcijā: atsūti līdz 01.06.2011 uz e-pasta adresi [email protected] savu "Vārdu, Uzvārdu" + mīļāko Iron Maiden, Motorhead vai Mastodon dziesmu TOP 10. Brauciena laikā visi akcijas dalībnieki piedalīsies balvu izlozē.

Vairāk informācijas par organizēto izklaidējošo braucienu uz SONISPHERE festivālu:
www.eventtravel.lv, [email protected], +371 27 086 038

Daudz noderīgas informācijas par pasākumu var atrast arī festivāla mājās lapā: pl.sonispherefestivals...

Komentāri:

 • TT-80 (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Shiiit... ja būtu bagāts, brauktu uz visiem šiem koncertiem!!!!!

 • Valid (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  + Killing Joke
  + Hunter

 • Valid (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  + Voltbeat