STATIC-X dibinātājs: "Nē, ar to dirscaurumu es vairs kopā nespēlēšu!" (intervija)

(Raksta Dethecrator) Noķerti pēc koncerta ar kādu trešo alus bundžu rokā, pasaulslaveni mūziķi mēdz sarunāt to, ko glancētajiem žurnāliem vis viņi nesaka!

Tonijs Kamposs ir viens no mūsdienu metāla pieprasītākajiem basistiem: ieguvis vispārēju cieņu kā viens no STATIC-X dibinātājiem (un pie sienas piekāris ierāmētu zelta albumu par «Machine», platīna albumu par “Wisconsin Death Trip”), viņš pievienojās MINISTRY pēc tam, kad pirms gadiem pieciem no akūtas sirds slimības saasināšanās diemžēl pēkšņi mira MINISTRY basists Pols Reivens. Frontmena talantu Kamposs sevī atraisīja pirms gadiem desmit, kopā ar Dino Kazaresu (FEAR FACTORY, DIVINE HERESY) uzveidojot meksikāņu deathgrind supergrupu ASESINO.

Bet priekš tāda kā Tonijs tā visa ir tikai tāda ieskriešanās: pēdējo pāris gadu laikā pamanījies paralēli paspēlēt ar tik dažādām grupām kā POSSESSED un PRONG, Rīgā plecīgais, bārdainais, skūtgalvainais latinoss ieradās, būdams SOULFLY sastāvā. Makss Kavalera koncerta gaitā viņu stādīja pārbāztajam klubam priekšā šādi: “Meet Mr. Tony “Death to False Metal” Campos!”

Un no SOULFLY dalībniekiem Tonijs bija vienīgais, kurš izlīda no aparatūras pārkrautās aizskatuves parunāt ar klausītājiem, sniegt autogrāfus un sadzert. Ieraudzījis, ka parakstīšanai viņam tiek sniegti arī STATIC-X diski, Tonijs sāka sardoniski smieties. Tāpēc, ka parastu smīnēšanu zem viņa bārdas un ūsām ieraudzīt nevarētu.

================

Karametāls.lv: Vai no tā saprast, ka visas darīšanas ar šo grupu ir cauri un pagalam? Tonijs: Jā, absolūti! Ar to dirscaurumu es vairs kopā nespēlēšu! (Domāts STATIC-X līderis Veins Statiks. — Red.)

Karametāls.lv: A viņš pats to zina, ka viņš ir dirscaurums?
Tonijs: Kā nu nezinās! Es viņam to esmu teicis ne vienu reizi vien. Citi arī.

Karametāls.lv: Pēc statistikas redzam, ka pēc basista Kamposa stāv rindā teju vai jebkura grupa, kurai kaut kāda iemesla dēļ trūkst basists, bet to dirscaurumu neviens gan neaicina…

Tonijs (uzsvērti sarkastiskā tonī): Es viņam vēlu visu to labāko, lai viņam izdodas piepildīt savus muzikālos un visus citus plānus! (Normālā balsī.) Neviens no bijušajiem STATIC-X dalībniekiem, tūres un sesijmūziķiem — Niks Oširo, Koiči Fukuda, Kens Džejs, Trips Eisens, pat ne Džošs Frīse, kurš spēlē ar kādām 400 grupām vienlaicīgi, negrib spēlēt ar to dirscaurumu…

Karametāls.lv: SOULFLY šodien redzējām un esam sajūsmā, ko arī pierādījām mošpitā! Bet kas notiek ar pārējiem projektiem? 

Tonijs: ASESINO jaunais albums sauksies «La Segunda Venida», tajā liriku, kā arī iepriekšējos albumos, es rakstu spāniski, un ASESINO dziesmās es ielieku pašu brutālāko spēku. Palieciet noskaņoti!

Komentāri: