Svaigākā info par KILKIM ŽAIBU autobusiem!

(Raksta Dethecrator) Šajā nedēļas nogalē, kā visiem zināms, notiek jubilejas (XV) Kilkim Žaibu fests ar tādiem māksliniekiem kā DESTROYER 666, ROTTING CHRIST, SKYFORGER, OBSCURUS ORBIS, PAEAN, VULTURE INDUSTRIES un, protams, NOKTURNAL MORTUM. Kā uz turieni, bļe, tikt?

Vladimirs «Estragons» Kravčenko ziņo skaidrā latviešu vai latgaliešu (pēc jūsu izvēles) mēlē: divi autobusi ar braucējiem jau ir pilni, tāpēc būs arī trešais, uz kuru šodien un rīt vēl var pieteikties! To var darīt gan tad, ja tev jau ir iepirktas biļetes, gan arī tad, ja vēl nav.

«Pateicoties festivāla organizatoriem, ir pieejama festivāla pakete, kura ietver sevī festivāla ieejas biļeti uz visām 3 dienām + braucienu uz festivālu abos virzienos. Kopējā cena 45 EUR, bet var maksāt arī par braukšanu atsevišķi, ja biļete jau iepirkta. Ja ir kāds, kurš grib braukt vienā virzienā (tikai prom vai tikai atpakaļ), domāju, ka arī tādam vietu atradīsim un visu sarunāsim,» saka Estragons.

Izbraukšana notiks 20. jūnijā (piektdiena) plkst. 11:00 no mūžīgās DUS «Trest» Satekles ielā 2. Uz Rīgu visi trīs autobusi atiet pirmdien, 23. jūnijā, plkst. 11:00 no festivāla teritorijas, lai var paspēt laicīgi mājās uz Jāņu dzertiņu.

Pieteikties uz autobusu, kā arī saņemt citu informāciju var pa tel. +371 2708 6038 vai rakstot uz [email protected]!

Komentāri: