TESTAMENT un Hard Rock Laager (autobusa informācija)

HARD ROCK LAAGER

Arī brāļi igauņi nesnauž un savā lēnīgumā uztaisa vienu trakmetāla pasākumu pēc otra. Reizēm rodas pat neliels jautājums, kur mēs esam tā aizkavējušies.. jācer, ka vecās labās tradīcijas atjaunosies. Bet pagaidām varam braukt pie viņiem skatīties treša korifejus TESTAMENT un vēl veselu čupu ar zāģerbrigādēm. NO Latvijas piedalīsies masīvie karacirvju vicinātāji SKYFORGER. Ir arī ar ko braukt, skat. preses relīzi.

HARD ROCK LAAGER - 28-\m/-29 jūnijs 2013

28.-29. jūnijā notiks Igaunijas lielākais smagā metāla festivāls HARD ROCK LAAGER.


Tiek organizēts oficiāls fanu autobuss, izbraukšana piektdien pl. 9.00 no benzīntanka "Trests" (Satekles iela 2). Atpakaļ uz Rīgu svētdien 30. jūnijā no rīta. Visiem kas pieteiksies braucienam, pie ieejas būs nodrošināta ievērojama biļešu cenas atlaide, cena būs tikai 30 EUR. Skāde par autobusu būs Ls 15

Divas dienas uz divām skatuvēm uzstāsies dažādi smagā metāla pārstāvji no visas pasaules.

Neapšaubāmi festivāla lielākā sensācija ir leģendārās ASV thrash metal grupas TESTAMENT uzstāšanās!

Citas grupas:

MARDUK (SWE), CRYPTOPSY (CAN), ABORTED (BEL), SKYFORGER (LV), ENDSTILLE (GER), 4ARM (AUS), EVOKEN (USA), PEDIGREE, FORGOTTEN SUNRISE, CATAFALC, PSILOCYBE LARVAE (RUS), ANTAGONIST ZERO (FIN), EMPHASIS, PSYCHOTERROR, HORRICANE, TALBOT, MAXTRAKTOR, TAPPER, OPHIS (GER), EVADNE (ESP), REDNECK RAMPAGE un citas.

www.hardrocklaager.ee

Rezervēt vietu autobusā / informācija pa e-pastu: [email protected] jeb zvanot uz tālruni +371 29 650 815 (Hopkins) Vietu skaits ir limitēts!!!

https://www.youtube.com/watch?v=bXMU0qxYR3s

Komentāri: