THOU SHELL OF DEATH — The Forest of Shadows (2010/2011)

(Raksta Dethecrator – turpinām noklausāmo albumu apskatu) Ar igauņu blekmetāla pašreizējās paaudzes faktisko līderi un organizatoru IngWar (īstajā vārdā Ingmārs Āsoja) nebijām satikušies mēnesi pusotru, tāpēc uzprasīju: «Cik grupas tu šajā laikā esi paspējis radīt?» Ingmārs pasmējās un teica, ka esot gatavs piebremzēt līdzšinējo tempu — katru gadu pa grupai (iepriekš — Viirastus un Wrath Is Evergreen), jo pašreizējais projekts ejot normāli.

Runa tātad ir par suicidal-black-industrial-ambient pasākumu THOU SHELL OF DEATH, kas mūs drebināja decembrī Rīgā un Tallinā notikušajā «Ļaunais Vilnis — Under the Black Metal Siege» festivālā.

THOU SHELL OF DEATH mūziku sarakstījis un saprogrammējis Ingmārs viens pats, jo viņam galvā esot bijusi vienota koncepcija, un tikai uz skatuves viņam pievienojas otrs ģitārists, basists (plus vēl personīgais kompis bundzinieka vietā). Sintētisko skaņu radītās ainavas ir igauniski lēnas, kamēr ģitāras un vokāli izstaro drūmi pamatīgu ziemeļnieciskumu. Kas par to pašam Ingmāram sakāms, varat iemest aci tepat: http://karametals.lv/z...

Pašās pagājušā gada beigās pieejams kļuva THOU SHELL OF DEATH demoieraksts "Forest of Shadows", kas bija pieejams burvīgā koka lādītē kopā ar drūmi pelēkām igauņu ainavu pastkartēm. Nezinu, cik bija šīs versijas tirāža, taču demo CD ir pilnībā izpirkts, tāpēc tas šogad tiks pārizdots — šoreiz pa īstam, zem «īsta» leibla (cik nu mūsdienās viņus vispār var saukt par «īstiem»).

Kamēr tas vēl tikai organizējas, pagrīdes kantoris no Nīderlandes — Svartgalgh Records (kas ir māsasleibls ne mazāk ekstrēmajai Ziekte izdevniecībiņai) ir pārizdevis THOU SHELL OF DEATH demo uz parastā CD-R, un tas pieejams par smieklīgiem diviem eiro šeit: http://ziekte-nl.nl/?p... (rullējiet ziņu līdz lejai!).

Vērtējums: mūzika 8.5 no 10, noskaņa 9.5 no 10, albuma vāks 7.0 no 10.
Kopējais: 8.5

Bilde: http://ziekte-nl.nl/wp...

Komentāri: