Top apjomīgākais grupu konkurss valstī — A NICE PLACE «Mēneša Grupa», aicina pieteikties smagos mūziķus 

(Raksta Dethecrator) Rīgas klubā «A Nice Place» startējusi pasākumu sērija «Mēneša Grupa», kurā varēs vinnēt daudz ko vairāk nekā tikai atzinību vien! 

Plānots, ka konkurss notiks katru mēnesi un nebūs piesaistīts nevienam konkrētam datumam (pretstatā «Wacken Metal Battle» vai, piemēram, pagājušogad notikušajam «Bloodstock Open Air» konkursam). Mēneša labākā grupa saņems balvas no kluba un pasākuma atbalstītājiem. 

Konkursa organizatori speciāli norāda, ka šis nav tikai jauno, bet gan jebkādu muzikālo kolektīvu konkurss — neierobežojot tās ne ar stila rāmjiem, ne pastāvēšanas ilgumu un iepriekšējo koncertdarbību: «Šī ir lieliska iespēja jaunām un arī ne tik jaunām grupām un izpildītājiem parādīt sevi, gūt sabiedrības atzinību, pieredzi, kā arī tikt pie balvām. Konkursa žūrija būs kluba apmeklētāji. Katrs kluba apmeklētājs varēs balsot par savu favorītu. Katra mēneša pēdējā piektdienā tiks saskaitītas balsis un tiks noskaidrots uzvarētājs. Apmeklētāji varēs balsot par savu favorītu visu mēnesi, apmeklējot arī pārējos konkursa pasākumus. Konkursa dienās ieejas maksa uz pasākumiem nebūs vispār,» ziņo kluba pasākumu organizators Māris Cukurs. 

Katru mēnesi labākā grupa saņems 100€ dāvanu karti no kluba, 100€ dāvanu karti no konkursa atbalstītājiem, kā arī kaut cik sakarīgi ierakstītus savas uzstāšanās audio un videoierakstus.

«Konkursam var pieteikties jebkura žanra/stila grupa vai izpildītājs. Grupu izstāšanās dienās saliksim vienā dienā grupas ar līdzīgiem stiliem/žanriem, līdz ar to var droši pieteikties apvienības un izpildītāji no metāla līdz hiphopam. Lai pieteiktos konkursam izpildītājam, ir jāaizpilda pieteikuma anketa un jānosūta uz e-pastu [email protected] Konkursa dalībai nav pieteikuma maksas,» sacīts nolikumā. 

Pieteikuma anketa: http://failiem.lv/u/lcbsfqk

Konkursa nolikums: http://failiem.lv/u/tmclgow

Karametāls piebilst — izskatās, ka būs mums par vienu kaujaslauku vairāk!

Komentāri: