Tops aiz topa

Katra gada riņķa noslēgums velk pie tā, ka nu būtu jāatskatās - kādus atzāģējumus pienesa attiecīgais Saules Riņķis, kas pazūd jau aiz horizonta. Jeb: veidojam izskaņas topus. Tops aiz topa.

Un- kur ir kādi kopsaucēji, ja runājam par trakmetāla lietām? Šajā mūzikas segmentā nekas nenotiek "masās" vai "vienā lielā barā". Šī Māksla ir smaga. Un ne uz reizi tā sagremojama. Te viss vairāk balstās uz individuālām lietām. Jeb - uz dažāda ranga ekspertu domām.

Mēs stādam savus induviduālos sarakstus, rakstām savus blogus, spraužam citiem ausīs savus spriedumus. Visur, kur vien nav slinkums - atkal atlaižam savu gada topu.

Katram šis tops ir SAVS. Tāpatās gluži vienkārši, ka mēs šo pasauli redzam katrs savādāk. Katrs arī arhitektūru ausīm jeb mūziku uztveram. Nekad tā nebūs - ka diviem cilvjiem būs kā divas ūdens piles līdzīgi topi/nedēļas - mēneša - gada.

Un arī pārdošanas t.s. "topi" trakmetāliskajā galā - neliecina vēl par 100% objektivitāti. Tas ir smagi ķidājams jautājums: pūlis vs izredzēti eksperti. Vēl vairāk: šajā virzienā kāda jebkāda diskusija nav risinājusies. Tikai atkal rakstām savus individuālos topus, ja nu vienīgi pēc smagām cīņām rodas tas attiecīgā gada nez kāds tur kopējs apkopojums. Un nez vai kādas "Gada Balvas" tiks reiz pasniegtas trakmetāliskajā gultnē. Pat tad: ja arī Skyforger kādā gala pasācienā uzstājas? Ja nu reiz, 2010-tajā, 2011-tajā, 2012-tajā... Bet tur vēl viss priekšā un gaisīgas domas vēl kratās gaisā kā vāji pamanāma, taču melna kantilēna.

www.karametals.lv

Komentāri: