Totāla annihilācija Tallinā (autobusa info)

Jau ziņots, ka Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, klubā TAPPER šī gada 23. oktobrī uzstāsies thrash metāla griezēji no Kanādas grupa ANNIHILATOR. Tagad vairāk informācijas par koncertu un iespēju aizbraukt uz Tallinu, info zemāk.

Noteikti nosaukums ANNIHILATOR daudziem smagās mūzikas cienītājiem Latvijā ir zināms, jo brigāde jau ir pabijusi Latvijā tālajā 2000. gadā.

Kanādas thrash metāla grupas ANNIHILATOR vēsture sākas 1984. gadā. Grupu dibināja Jeff Waters, kas arī līdz šim brīdim ir visu ideju ģenerātors.

Jau pirmais grupas albums "Alice In Hell" (1989) saņēma atzinību metāla pasaulē, un drīz pēc tā izdošanas grupa devās turnejā pa ASV, ar jau labi pazīstamiem "Testament". Debijas albums saņēma tik lielu popularitāti, ka pēc tam tika pārizdots 1998. un 2003. gadā.

Nedaudz pamainot sastāvu ANNIHILAOR 1990. gadā izdeva savu otro albumu "Never, Neverland" un devās Eiropas turnejā ar "Pantera", un vēlāk ar smagā roka dinozauriem "Judas Priest". Pēc turnejas sākās problēmas ar sastāvu. 1993. gadā trešais albums "Set World On Fire" un vēlāk "King Of Kill" (1994), "Refresh the Demon" (1996), "Remains" (1997) tika ierakstīti ar dažādiem muzikantiem . Tad sekoja īsa radošā pauze līdz 1999.gadam, kad grupa atgriezās uz skatuves ar jaunu albumu "Criteria For A Black Widow".

2001. gadā talkā nāca jauns dziedātājs Joe Comeau, agrāk pazīstams kā amerikāņu thrash metāla grupas Overkill dalībnieks. Ar viņu ANNIHILATOR izdeva albumus "Carnival Diablos" (2001) un "Waking Fury" (2002).

2003. gadā grupā atkal notika izmaiņas. Dave Padden ieņēma vietu pie mikrofona un kopā ar Jeff Waters spēlē līdz pat šai dienai.

Pavisam ANNIHILATOR ir izlaiduši 13 studijas albumus. Pēdējais 13-ais albums ar visai oriģinālu nosaukumu "Annihilator" iznāca 2010. gada maijā. Šo jauno darbu grupa tagad prezentē Eiropas turnejas ietvaros.
Tuvākais šīs tūres koncerts notiks Igaunijā, Tallinas klubā TAPPER 23. oktobrī. Kā viesi šajā koncertā piedalīsies britu thrash apvienība Sworn Amongst un norveģi Svölk.

No Rīgas uz šo pasākumu tiek organizēts brauciens ar autobusu.

Brauciena cena: 28 Ls (transports + biļete).

Pieteikties uz autobusu var pa tel. +371 27086038 vai rakstot uz [email protected]

Komentāri: