Trakais ceļvedis nedēļai līdz 23.9.12.

Tātad – koncertdzīve ar karametāliskām skaņām un atskaņām nerimstas ne brīdi. Šī nedēļa nav izņēmums. Pats paspēšu atzīmēties jau 19. septembrī (sk. Plakātu pie raksta) Vecrīgas "Ļeņingradā". Bet līdz nedēļas beigām vēl rullēsies daži ievērības cienīgi saieti. Tātad – arī "Play Granade Fest 1" (21. septembris "Melnajā Piektdienā"). Bet jau 18. septembrī "Nabaklabā" ir "Dienvidamerikas smagā otrdiena ".

Bet nu pēc kārtas...
* Jau 19. septembrī plkst. 20:00... oficiāli tas viss skan sekojoši:

COFFEE AND TV PUBLISKĀS INTERVIJAS @ Kafejnīca Ленинград TREŠDIENĀS!

Kafejnīca Ленинград & M&M;'s music management piedāvā: 19.09.2012 (Kalēju iela 54) notiks 18. COFFEE AND TV publiskā intervija ar Mūzikas Žurnālistiem - Raiti Sameti (http://www.karametals.lv) Jāni Stundiņu (http://www.muzikassaule.lv) un Kasparu Zaviļeiski (http://www.tvnet.lv)

COFFEE AND TV publiskās intervijas notiek ik trešdienu laikā no 20:00 līdz 22:00 Kafejnīcā Ленинград, VecRīgā, Kalēju ielā 54 ... Sarunas pirmo stundu vada mūzikas žurnālists Mārtiņš Meitiņš Bītiņš Beitiņš, savukārt, intervijas 2. daļa tiek atvēlēta tiem, kurus neatstāj vienaldzīgus attiecīgā Mākslinieka daiļrade ... proti, visus, kuri trešdienās būs atraduši ceļu uz Ļeņingradu ...

============

* Vēl agrāk- 18. septembrī ir - Dienvidamerikas smagā otrdiena Nabaklab.
Koncerti otrdienās nenotiek bieži, arī grupas no Dienvidamerikas nespēlē Rīgā regulāri, abi šie faktori ir lielisks iemesls apmeklēt koncertu.

Uzstājas...

KROW  Grupa no Brazīlijas, kas savu skanējumu raksturo, kā „Metal from Triângulo Satânico Mineiro” jeb 80-to un 90-to gadu death un thrash metal sajaukums, īpašu akcentu liekot uz vēstījumu dziesmās, kas galvenokārt stāsta par cilvēces degradāciju.
2009. gadā izdots grupas debijas albums „Before The Ashes”, kam seko koncertdarbība pa dzimto valsti un ārpus tās – Čīlē un Argentīnā. 2010. gadā rumāņu leibls „Axa Valaha Records” pārizdod grupas debijas albumu Eiropā un seko 2 mēnešu tūre pa Eiropas valstīm – 10 valstis, 35 koncerti. Sava jaunākā albuma "Traces Of The Trade" (2012) popularizēšanas tūres ietvaros, grupa koncertēs arī Rīgā. Arī šajā reizē, grupas koncertu grafiks ir diezgan iespaidīgs un intensīvs – kopā 45 koncerti.
http://www.facebook.com/krowmetalzone
http://www.youtube.com/watch?v=s0SF71sc-dk&feature;=youtu.be


UNDERCROFT Grupa, kuras saknes ir Čīle, bet šobrīd, tās dalībnieki dzīvo Vācijā un Zviedrijā, radusies 1992. gadā, Čīlē. Grupa spēlē enerģiskā thrash / death metal manierē, daudz koncertējusi, sākotnēji dzimtās valsts Čīles ietvaros, vēlāk – intensīva koncertdarbība arī Eiropā. Grupas bagāžā 5 albumi, no kuriem jaunākais – „Ruins Of Gomorrah” izdots franču izdevniecības „Seasons Of Mist” („Morbid Angel” , „Benighted” , „Watain” , „Rotting Christ” u.c.) paspārnē.
http://www.myspace.com/undercroft1
http://www.youtube.com/watch?v=Fkyv4qjiaHs&feature;=youtu.be


DEODIUM Salīdzinoši jauna grupa, kas enerģiski un pārliecinoši startējusi dažādos koncertos, pierādot sevi, kā stabilu un paliekošu jaunpienācēju smagnējās mūzikas skatuvē. Grupas daiļrade latviešu valodā, top debijas albums.
http://www.draugiem.lv/deodium
http://www.youtube.com/watch?v=VnBt9IyQ3IM

Ieeja: 3 Ls, ar flaijeri 2 Ls (ar P3LICAN / Nabas zīmogu apzīmogoti flaijeri ierobežotā daudzumā pieejami Nabaklab un mūzikas veikalā „Randoms”).

Pieteikties: draugiem.lv/ev/18397911
http://www.facebook.com/events/213818625412325

============

Šī gada 21.septembrī norisināsies latviešu alternatīvās kustības „Play Granade” organizētais mūzikas un kultūras festivāls „Play Granade Fest 1” mūzikas klubā „Melnā Piektdiena” (www.melnapiektdiena.lv).

Pasākumu pārstāvēs gan vietējās, gan ārzemju smagās mūzikas žanru pārstāvošās grupas. Starp šīm apvienībām nozīmīgi būtu izcelt viesu grupu „Khroma” no Somijas (Helsinkiem) – http://www.khromaband.com/. Šie pārstāvji savā mūzikā veiksmīgi apvieno dažādus alternatīvās un elektroniskās mūzikas žanrus, kā metal, trip hop, electro un darkstep. Grupa „Khroma” tuvākajā laikā līdzās jau izdotajam mini-albūmam „Self Titled” plāno plašākai sabiedrībai prezentēt savu jauno singlu „Chariots”.

Starp vietējām smagās mūzikas grupām, kas koncertēs pasākumā jāmin Retrace My Life, kas „vienā katlā” iemaisījuši tumšākos mūzikas žanrus ar tehnisko metālu, sauktu arī par „djent”. Savukārt, dažādus netradicionālos smagās mūzikas žanra elementus apvienotus vienā veselumā publikai sniegs grupas HELID, BURNED IN BLIZZARD un SOUND MACHINERY. Lai pasākumu padarītu vēl baudāmāku, grupu sarakstam pievienotas 2 daudzsološās latviešu post-hardcore / metalcore apvienības BLINDED MEMORY un AMELIA THE MURDERER, RETRACE MY LIFE.

Pasākuma organizatori paši ir Latvijā dzīvojoši mūziķi, sportisti un alternatīvās kustības pārstāvji, kas jau zināmu laiku darbojas attiecīgajā nozarē. Par motivāciju pasākumu organizēšanai tiek izvirzīts Latvijā trūkstošais pilna spektra alternatīvās mūzikas, kultūras un ekstrēmā sporta šovu piedāvājums apvienots vienuviet. Vairāk informācijas: www.playgranade.com un http://www.facebook.com/playgranade.

Komentāri: