TRAUTENAUER 666 — cieņas vērts BM no kalnu mežaudzēm!

(Raksta Dethercrator) Uz iepriekš nedzirdētiem blekmetālistiem TRAUTENAUER 666 uztrāpīju bezmaz pašā banālākajā no visiem veidiem, kādā vien iespējams nejauši iepazīties ar līdz šim svešas grupas (daiļ?)radi — proti, pagājušonedēļ viņi koncertā Čehijā spēlēja kā vietējie iesildītāji pirms mums.

Bet nu pačka bija jākrata līdzi gribot negribot! Kārtīgs, mežonīgs bleķis savās klasiskākajās izpausmēs: netīra skaņa, mežonīgi ritmi un Sātans katra pantiņa sākumā, vidū un beigās. Paradoksāli, bet koncertā viņi skanēja pat labāk nekā ierakstā — skaņotājs gluži vienkārši necentās tīšuprāt padarīt skaņu tik netīru kā BURZUM pirmajos demo, kā tam pieklātos būt. Kopumā gabali atgādina «veco, labo» DARKTHRONE skaņu (ne tagadējo garozpanku, ko Fenrizs un Nocturno Culto pasākuši dreijāt), MAYHEM «Deathcrush» un vispār Norvēģijas bleķa pirmsākumus. TRAUTENAUER 666 izrāda cieņu savām saknēm arī atklāti, savā pirmajā EP iekļaujot GORGOROTH kaveru «Litani til Satan». Savukārt, spēlējot dzīvajā, viens viņu gabals atgādina MINISTRY nenovecojošo hitu «N.W.O.» — varat man nepiekrist par šo pārliecību, bet industrijas piešprice principā piestāv teju jebkam, kur nu vēl bleķim!

Nāk grupa no Trutnovas pilsēteles Sudetijas kalnu nomalē, nosaukumu atvasinājuši no savas mājvietas vāciskā pirmskara nosaukuma — tātad «666 trautenieši» (ir aizdomas, ka grupas nosaukums arī varētu sakrist ar aptuveno faktisko iedzīvotāju skaitu viņu miestā). TRAUTENAUER 666 līdz šim ierakstījuši debijas EP «Schwarz Metall Trautenau» (2009) un pilnmetrāžas albumu «Rübezahl mit uns!» (2010), kurus iesaku pie izdevības atrast un ievērtēt visiem, kas tur cieņā kārtīgu old school black metal. Pārējiem, kam tāds neiet pie dūšas — vācieties prom uz saviem mormoņu saietiem!

http://www.trautenauer... (saite)

http://www.trautenauer... (ieraksti)

Live

Komentāri: